Aktualności

04.08.2010

Zmiana turnusów na zgrupowaniu treningowym w Stręgielku.

W dniu 6 sierpnia (piątek) kończy się turnus , na którym przebywają najmłodsi siatkarze MOS Wola. W sobotę, 7 sierpnia zaczyna się kolejny turnus, na który wyjadą starsze grupy siatkarzy MOS-u.

  • Jak co roku siatkarze MOS Wola trenują w Stręgielku na Mazurach.
    Jak co roku siatkarze MOS Wola trenują w Stręgielku na Mazurach.

 

W piątek , 6 sierpnia kończy się turnus na obozie w Stręgielku. Najmłodsi siatkarze MOS-u (roczniki 1997-98-99) zaraz po obiedzie wsiadają do autokaru i wyjeżdżają do Warszawy. Przyjazd autokaru do MOS na Rogalińską przewidywany jest ok. godz. 17,00-18,00.

W sobotę , 7 sierpnia wyjeżdżają na kolejny turnus starsi siatkarze , pod opieką trenerów : Krzysztofa Felczaka, Krzysztofa Wójcika, Piotra Najmowicza, Jacka Banasika, Pawła  Wasilewskiego,  Piotra Tabora, Bartłomieja Kruszewskiego (trener przygotowania siłowego) i  Konrada Copa. Nadzór nad całością będzie sprawował dyrektor MOS Wola , Krzysztof Zimnicki.

 

Zbiórka przed MOS-em na Rogalińskiej w dniu 7 sierpnia (w sobotę) o godz. 7,00.  Po sprawdzeniu obecności i niezbędnej dokumentacji oraz po zapakowaniu bagaży ok. godz. 7,30 przewidywany jest wyjazd dwóch autokarów. Sprawność kierowców i autokarów będzie sprawdzona przez policję w dniu wyjazdu.

Przypominamy, że o ubezpieczeniu uczestnika obozu decydują aktualnie opłacone składki członkowskie (również za miesiące wakacyjne).

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy