Bardzo dobrze rozpoczęli kolejną runde Play-off nasi Kadeci II.

W pierwszym meczu pokonali zespół z Wołomina 3:0. Mecz rozegrany został w Mrozach, gdzie trwa zgrupowanie szkoleniowe naszych drużyn w kategorii kadeta.

Mecz podsumował rozgrywający Bruno Tomkiewicz: "Do meczu z Wołominem podchodziliśmy skoncentrowani i gotowi na ciężki mecz. W pierwszym secie zagraliśmy bardzo dobrze w ataku i bloku co pomogło nam wygrać z spokojną przewagą. W drugim secie utrzymaliśmy naszą dobrą grę, dzięki czemu tak jak w poprzednim secie cały czas kontrolowaliśmy wynik. 3 set tak jak dwa poprzednie dobrze zaczęliśmy lecz w połowie seta spadła nasza koncentracja co pozwoliło przeciwnikowi się rozpędzić i swoją dobrą grą doprowadzić do równego wyniku. W końcówce jednak my byliśmy górą kończąc ten mecz 3:0. Jestem bardzo zadowolony z gry całej drużyny, teraz wracamy do ciężkich treningów i czekamy na rewanż."

MOS Wola II Warszawa - Wołomin 3:0 (25:20, 25:20, 25:23)

Skład MOS Wola: Tomkiewicz Bruno, Szymanowski Jan, Balcerski Stanisław, Nafalski Stanisław, Cesarek Mateusz, Korzeniewski Jakub (kapitan), Rubnikowicz Patryk, Gościniak Bartosz, Rzońca Tymoteusz, Pobrotyn Bartłomiej, Balcerski Antoni (libero) , Grabias Wiktor (libero).

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa.