Aktualności

13.05.2010

Sukces najmłodszych siatkarzy MOS z rocznika 1998.

W drugim turnieju eliminacyjnym Kinder + Sport młodzi siatkarze MOS Wola z rocznika 1998 trenera Konrada Copa wygrali wszystkie mecze i cały turniej.

  • Chłopcy z rocznika 1998 z trenerem
    Chłopcy z rocznika 1998 z trenerem
  • Mecz w turnieju na Białołęce
    Mecz w turnieju na Białołęce
  • Chłopcy 98 z trenerem
    Chłopcy 98 z trenerem


 

W sobotę 24 kwietnia w hali na ulicy Strumykowej 21 odbył się II turniej eliminacyjny Kinder + Sport mini siatkówki chłopców z rocznika 1998.
Pod kierownictwem trenera Konrada Copa MOS I reprezentowali:
Daniel Grzymała, Kamil Rusak, Adrian Kacperkiewicz i Maciej Kuć.
Młodzi adepci siatkówki wygrali wszystkie swoje spotkania wykazując się coraz dojrzalszą grą. Chłopcy uzyskali następujące wyniki:
Grupa:
MOS I -Metro III 25-15
MOS I -Wołomin I 25-14
MOS I -Wyszków I 25-13
Grupa finałowa:
MOS I – Metro II 25-10
MOS I – Polonez Wyszków 25-15
MOS I – Metro I 25-19
Półfinał
MOS I – Ostrołęka II 25-16
Finał
MOS I – Plas I 27-25

 


Podsumowując występ chłopców w turnieju trener Konrad Cop powiedział:
"W trzech turniejach organizowanych w tym sezonie (preeliminacyjny i dwa eliminacyjne) przez mazowiecko-warszawski związek zdołaliśmy odnieść trzy zwycięstwa. Na pewno obecny turniej stał na wyższym poziomie niż ubiegły turniej eliminacyjny. Cieszy poprawa formacji blok-obrona, nad którą szczególnie ostatnio pracowaliśmy na treningach. Nieraz wkradają nam się niepotrzebne przestoje, ucieka koncentracja i zmuszamy się do nerwowej gry. Na szczęście na razie z takich opresji wychodzimy obronną ręką. Po raz kolejny w finale spotkaliśmy się w drużyną Plasu, z którą zawsze toczymy zaciekłe boje. Nie inaczej było i tym razem. Mam nadzieję, że swoją dobrą passę podtrzymamy również w turnieju finałowym i będziemy się cieszyli z awansu do Mistrzostw Polski rozgrywanych w Zabrzu."

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy