Aktualności

13.05.2010

Delegacja z Nadrenii - Westfalii w Warszawie

Do Warszawy przyjechała kilkunastoosobowa delagacja działaczy sportowych organizacji Sportjugend z Nadrenii Westfalii. W składzie delegacji są także przedstawiciele klubu z Everswinkel, który współpracuje z MOS Wola, pani Maria Sokolovski i Karl Steldhove

  • Delegacja z Everswinkel w Warszawie. Od lewej dyr.Zimnicki, M.Sokolowski, K.Stelthove i K. Czarnołęcki
    Delegacja z Everswinkel w Warszawie. Od lewej dyr.Zimnicki, M.Sokolowski, K.Stelthove i K. Czarnołęcki

 

Do Warszawy przyjechała kilkunastoosobowa delagacja działaczy sportowych organizacji Sportjugend z Nadrenii - Westfalii. W składzie delegacji są także przedstawiciele klubu z Everswinkel, który współpracuje z MOS Wola, pani Maria Sokolovski i Karl Steldhove.

Goście przyjechali na 5 dni do Warszawy na zaproszenie m.st. Warszawy i Szkolnego Związku Sportowego Warszawy i Mazowsza.
Wczoraj w hotelu Agrykola odbyło się spotkanie delegacji klubów niemieckich z przedstawicielami klubów warszawskich , współpracujących z Sportjugend z Nadrenii Westfalii. Obecni byli m.in. z-ca dyrektora Biura Sportu m.st. Warszawy Zenon Dagiel i przewodniczący SZS Jan Dorosiewicz.

Przedstawiciele zaprzyjaźnionego z MOS Wola klubu DJK Everswinkel pani Maria Sokolowski i pan Karl Stelthove omawiali z dyrekcją MOS Wola wakacyjną wymianę młodzieży. Ze strony MOS Wola rozmowy prowadzili Krzysztof Zimnicki i Krzysztof Czarnołęcki.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy