Aktualności

13.05.2010

Chłopcy z rocznika 1997 wyjeżdżają na turniej do Berlina.

Drużyna chłopców rocznika 1997 wystartuje w najbliższy weekend w Berlinie w turnieju "Sodexo" Cup. Wystartuje 16 drużyn czwórkowych z Niemiec, Austrii, Belgii, Italii i Polski. Nasza drużyna jedzie na zaproszenie klubu Berliner TSC.

  • Brama Brandenburska w Berlinie
    Brama Brandenburska w Berlinie

 

Drużyna chłopców MOS Wola rocznika 1997 wystartuje w najbliższy weekend w Berlinie w turnieju "Sodexo" Cup. Wystartuje 16 drużyn czwórkowych z Niemiec, Austrii, Belgii, Italii i Polski. Nasza drużyna jedzie na zaproszenie klubu Berliner TSC.

Trener Krzysztof Wieczorek zabiera do Berlina zespół w składzie:

Dominik Grot, Michał Dryński, Szymon Kujawiak, Kacper Goździkiewicz, Piotr Fedorczyk i Maciej Szymański.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy