Aktualności

13.05.2010

Trener Daniel Castellani prowadzi treningi w MOS Wola !

Trener reprezentacji Polski seniorów, Daniel Castellani prowadzi zajęcia treningowe w MOS Wola ! Słynny argentyński szkoleniowiec trenował Zbyszka Bartmana , przy współudziale juniorów MOS Wola. Daniel Castellani zwiedził wolski ośrodek siatkarski.

 • Daniel castellani z juniorami MOS Wola, M.Bieernatem i R.Nikonowiczem.
  Daniel castellani z juniorami MOS Wola, M.Bieernatem i R.Nikonowiczem.
 • Trener Castellani korzystał w czasie treningu z podestów i pomiocy juniorów MOS Wola
  Trener Castellani korzystał w czasie treningu z podestów i pomiocy juniorów MOS Wola
 • Zbyszek Bartman i junior Rafał Sędek
  Zbyszek Bartman i junior Rafał Sędek
 • Trener Castellani z trenerem Felczakiem w sali pamiatek klubowych MOS Wola
  Trener Castellani z trenerem Felczakiem w sali pamiatek klubowych MOS Wola
 • Castellani trenuje Zbyszka Bartmana
  Castellani trenuje Zbyszka Bartmana

 

Trener reprezentacji Polski seniorów, Daniel Castellani prowadzi zajęcia treningowe w MOS Wola - taka wiadomość rozeszła się szybko po MOS-ie !
Słynny argentyński szkoleniowiec trenował Zbyszka Bartmana , przy współudziale juniorów MOS Wola. Daniel Castellani zwiedził wolski ośrodek siatkarski.

Wielkie zdumienie wśród siatkarek i siatkarzy MOS Wola wywołało pojawienie się w hali przy ul. Rogalińskiej Daniela Castellaniego, słynnego trenera argentyńskiego, który od stycznia 2009 roku prowadzi pierwszą reprezentację Polski seniorów i z którą zdobył tytuł mistrzów Europy.

Okazało się, że trener Castellani prowadzi trening ze Zbyszkiem Bartmanem, absolwentem MOS Wola, który po grze w lidze włoskiej, aktualnie przebywa w kraju i zechciał popracować nad kondycją i poprawą swoich umiejętnośći.

Juniorzy MOS Wola, którzy od poniedziałku do środy grali w Gdańsku w turnieju półfinałowym mistrzostw Polski, gdzie uzyskali awans do finałów, w czwartek mieli w klubie zabiegi odnowy, masaże i saunę. W ten sposób hala MOS Wola nie była przez juniorów wykorzystywana na trening i... Zbyszek Bartman , który ma stały kontakt z naszym klubem, poprosił o skorzystanie z wolnej hali. Przybył do wolskiego ośrodka z trenerem Danielem Castellanim.

Korzystając z pobytu w MOS-ie słynnego szkoleniowca  argentyńskiego część juniorów zrobiła sobie współne fotki, a trener Krzysztof Felczak podyskutował  z terenerem Castellanim, oczywiście o siatkówce.

Trener Castellani z ciekawością obejrzał ośrodek, w którym trenował kiedyś Arek Gołaś  i którego absolwentami są zawodnicy w aktualnej kadrze Polski : Zbigniew Bartman, Grzegorz Łomacz i Fabian Drzyzga.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy