Aktualności

13.05.2010

Kadetki MOS Wola wygrały turniej w Rembertowie, kadeci na drugim miejscu.

Drużyna kadetek MOS Wola, która przygotowuje się do turnieju półfinałowego mistrzostw Polski, uczestniczyła w turnieju organizowanym przez Akademię Obrony Narodowej . Siatkarki MOS-u wygrały turniej i zdobyły Puchar AON, zaś kadeci MOS zajęli II miejsce.

  • Zespół kadetek MOS Wola
    Zespół kadetek MOS Wola


We wtorek 20.04 drużyna kadetek uczestniczyła w II Wiosennym Turnieju AZS AON w piłce siatkowej. Udział w tym turnieju był typowo szkoleniowy, jako jeden z etapów przygotowujących do 1/2 Mistrzostw Polski.

Uczestniczyły następujące zespoły AZS WAT, AZS AON, UW II,LO Wyspiański oraz UMKS MOS WOLA. Mecze były rozgrywane systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów (każdy set do 21, przy czym 21 pkt jest punktem granicznym) w przypadku remisu trzeci set do 15.

Turniej pozwolił sprawdzić na jakim etapie przygotowań do 1/2 MP jest cała drużyna, zwłaszcza, że tym razem o wiele dłużej mogły pograć zmienniczki. Dziewczęta z MOS-u wygrały wszystkie mecze i zajęły pierwsze miejsce.

Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Agnieszka Doniek.

Skład UMKS-u: Agnieszka Doniek (kapitan), Anna Suska, Aleksandra Otto, Justyna Zawadzka, Katarzyna Sarnecka, Aneta Pietrzyńska, Joanna Brodziak (libero), Karolina Kowalewska, Daria Gniadek, Jagoda Foks, Izabella Szyjka.

--------------------------------------------------------------------------------------

 

Drużyna kadetów rocznika ’94 na drugim miejscu w turnieju AON
 We wtorek drużyna chłopców z rocznika ’94 prowadzonych przez trenera Piotra Najmowicza brała udział w turnieju organizowanym przez Akademię Obrony Narodowej. Oprócz MOS Wola startowały drużyny akademickie AZS AON, AZS WSCiL, AZS WAT i AZS SGSP. Jak napisał trener Najmowicz: „Była to świetna możliwość przećwiczenia kilku rozwiązań i sprawdzenia możliwości kilku zawodników”. Młodzi siatkarze z Woli w zmaganiach ze starszymi zawodnikami przegrali tylko jeden mecz w turnieju i zajęli drugie miejsce.
Wyniki MOS:
MOS – AON 2:1
MOS – WSCiL 0:2
MOS – WAT 2:0
MOS – SGSP 2:1
Skład MOS Wola:
Dukata Kamil, Wasiucionek Marcin, Jakubski Bartek, Oset Tomek, Leśniewski Antek, Szczepaniak Paweł, Zackiewicz Michał, Paszak Michał, Więcławski Mateusz, Lesisz Patryk, Bujniak Patryk.

 

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy