W inauguracyjnym meczu turnieju 1/8 Mistrzostw Polski Młodzików w Warszawie 2-0 dla gospodarzy turnieju.

W pierwszym meczu 1/8 Mistrzostw Polski Młodzików rozgrywanym w hali przy ul. Rogalińskiej w Warszawie , nasz zespół MOS WOLA Warszawa pokonuje swoich rywali z Augustowa w dwóch setach. W drugim dniu turnieju zapraszamy do hali od godz. 10.00.

UMKS MOS WOLA Warszawa - UKS Centrum Augustów 2-0 (25:13, 25:11)

Skład zespołu MOS Wola: Jan Szymanowski, Wiktor Grabias (L), Mateusz Cesarek, Piotr Czech, Jakub Korzeniewski, Wiktor Raczyński, Wiktor Kucharczyk, Adam Ryczywolski, Michał Mizak, Bartłomiej Pobrotyn, Bartosz Gościniak, Tymoteusz Rzońca, Patryk Rubnikowicz.

Sztab szkoleniowy: Piotr Szymanowski, Piotr Pyskło

Harmonogram gier niedzielnych  (19.03.2023 r. )

10.00 UKS Centrum Augustów - MKS Truso Elbląg

* UMKS MOS Wola Warszawa - TKS Koset Grudziądz

15.00 TKS Koset Grudziądz - UKS Centrum Augustów

* MKS Truso Elbląg - UMKS MOS Wola Warszawa

*Drugi mecz w serii rozpoczyna się 45 minut po zakończeniu poprzedniego spotkania.