Juniorzy wyjechali na Turniej Finałowy Mistrzostw Polski!!
Siatkarze MOS Wola po raz dwudziesty zagrają w turnieju finałowym Mistrzostw Polski w kategorii juniorów. Osiem najlepszych drużyn juniorów w Polsce zagra w Tomaszowie Mazowieckim w terminie 14 -18 marca.
Podopieczni trenera Tomasza Kellera trafili do grupy I, w której zmierzą się z BKS Chemik Bydgoszcz, Akademią Talentów Jastrzębskiego Węgla i AKS V LO Rzeszów. Pierwszy mecz naszych wolskich siatkarzy jutro o 12:00.
Gospodarze przeprowadzą transmisję ze wszystkich spotkań. Oglądajmy razem i wspierajmy chłopaków!
MOS Wola Warszawa w Tomaszowie Mazowieckim zagra w składzie:Tomaszewski Tymon (kapitan), Skrzydło Ignacy, Budzyń Dominik, Siekierski Filip, Kobyliński Mikołaj, Chaciński Stanisław, Kuliński Paweł, Lizińczyk Jan, Cabajewski Maksymilian, Duda Marcin, Taczała Mateusz, Szlachcikowski Filip, Beta Szymon, Krzemiński Kacper (libero), Kuchta Julian (libero)
Sztab szkoleniowy:
Trener I: Tomasz Keller
Trener II: Marcin Jackowicz
Asystent trenera: Szymon Szlendak
Fizjoterapeuta: Patryk Jarosz
Fizjoterapeutka: Michalina Bujnowska
Statystyk: Franek Melaniuk
Program Mistrzostw Polski Juniorów Tomaszów Mazowiecki 2023
14.03.2023 (wtorek)
- 9:30 BKS Chemik Bydgoszcz - AKS V LO Rzeszów
- 12:00 UMKS MOS WOLA Warszawa – AT Jastrzębski Węgiel
- 14:30 KS Metro Warszawa – KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
- 17:00 Enea Energetyk Poznań – Trefl Gdańsk
- 12:00 UMKS MOS WOLA Warszawa – AT Jastrzębski Węgiel
- 14:30 KS Metro Warszawa – KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
- 17:00 Enea Energetyk Poznań – Trefl Gdańsk
15.03.2023 (środa)
- 9:30 AKS V LO Rzeszów – AT Jastrzębski Węgiel
- 12:00 BKS Chemik Bydgoszcz – UMKS MOS WOLA Warszawa
- 14:30 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki – Trefl Gdańsk
- 17:00 KS Metro Warszawa – Enea Energetyk Poznań
- 9:30 AKS V LO Rzeszów – AT Jastrzębski Węgiel
- 12:00 BKS Chemik Bydgoszcz – UMKS MOS WOLA Warszawa
- 14:30 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki – Trefl Gdańsk
- 17:00 KS Metro Warszawa – Enea Energetyk Poznań
16.03.2023 (czwartek)
- 9:30 UMKS MOS WOLA Warszawa – AKS V LO Rzeszów
- 12:00 AT Jastrzębski Węgiel – BKS Chemik Bydgoszcz
- 14:30 Enea Energetyk Poznań – KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
- 17:00 Trefl Gdańsk – KS Metro Warszawa
- 9:30 UMKS MOS WOLA Warszawa – AKS V LO Rzeszów
- 12:00 AT Jastrzębski Węgiel – BKS Chemik Bydgoszcz
- 14:30 Enea Energetyk Poznań – KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
- 17:00 Trefl Gdańsk – KS Metro Warszawa
17.03.2023 (piątek)
- 9:30 Mecz o miejsce VII IVm. gr.A – IVm. gr.B
- 12:00 Mecz o miejsce V IIIm. gr.A – IIIm. gr.B
- 14:30 Półfinał I Im. gr.A – IIm. gr.B
- 17:00 Półfinał II IIm. gr.A – Im. gr.B
- 9:30 Mecz o miejsce VII IVm. gr.A – IVm. gr.B
- 12:00 Mecz o miejsce V IIIm. gr.A – IIIm. gr.B
- 14:30 Półfinał I Im. gr.A – IIm. gr.B
- 17:00 Półfinał II IIm. gr.A – Im. gr.B
18.03.2023 (sobota)
- 10:00 Mecz o miejsce III miejsce
- 13:00 Mecz o Mistrzostwo Polski
- 10:00 Mecz o miejsce III miejsce
- 13:00 Mecz o Mistrzostwo Polski
Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa