Drugie zwycięstwo juniorów MOS Wola podczas turnieju o Mistrzostwo Mazowsza!

Podopieczni trenera Tomasza Kellera wygrali z drugą drużyną Metra Warszawa, ale podobnie jak wczoraj, potrzebowali do tego czterech setów.

Początek pierwszego seta nie układał się po myśli naszych siatkarzy, szybko na prowadzenie wyszli przeciwnicy. Zawodnicy Metra zawdzięczali to głównie dużymi problemami w przyjęciu zagrywki, oraz licznym błędom w ataku wolskich siatkarzy, którzy jakby zdekoncentrowani rozpoczęli pierwszą partię ostatecznie przegrywając do 11.

Na szczęście porażka podziałała orzeźwiająco na wolskich siatkarzy. W kolejnych setach spisywali się zdecydowanie lepiej w każdym elemencie. Scenariusz kolejnych partii wyglądał podobnie. Zawodnicy trenera Kellera rozpędzali się z każdą minutą i uzyskiwali kilkupunktowe prowadzenie, które później jeszcze powiększali. Dzięki temu wygrywamy odpowiednio do 19, 18, 10 i cały mecz 3:1.

Jutro w ostatnim meczu o godzinie 12 wolscy siatkarze zmierzą się z pierwszą drużyną Metra Warszawa, a stawką meczu będzie złoty medal mistrzostw Mazowsza. Trzymamy kciuki za naszych zawodników.

MOS Wola Warszawa - KS Metro II Warszawa  3:1 (11:25, 25:19, 25:18, 25:10)

MVP: Mateusz Taczała

Skład: Tomaszewski T. (kapitan), Skrzydło I., Budzyń D., Siekierski F., Kobyliński M., Beta Sz., Chaciński S., Kuliński P., Cabajewski M., Duda M., Taczała M., Tomal B., Krzemiński K., (libero), Kuchta J. (libero)