Udany weekend siatkarek MOS WOLA II .

Podopieczne trenera Patriaka miniony weekend spędziły na parkietach rywalizując z MUKS Radomki Radom. W sobotę pokonały rywalki z Radomia w 3 setach w I lidze kadetek, natomiast w niedzielę powtórzyły swój sukces oddając przeciwniczkom jednego seta grając w I lidze juniorek.

UMKS MOS WOLA II - MUKS Radomka Radom 3-0 (25:19, 27:25, 25:16)
MUKS Radomka Radom - UMKS MOS WOLA II 1-3 (14:25, 17:25, 25:20, 18:25)

Komentarz trenera Patriaka  po dzisiejszym meczu z Radomką Radom oraz nawiązanie do meczu z dnia wczorajszego: :...to był nasz dobry mecz,  debiutowała na prawym ataku Magda Betlej,  dobrze sobie radziła.  Liderem zespołu była Magda Bondaruk. W 1 secie 90 procent skuteczności miała także Ola Rybarczyk,  zagrała dobrze na pozycji libero a Ola Bielecka świetnie broniła.  Do tego Natalia Struzik w swoim dobrym stylu rozgrywała  piłki ułatwiając koleżankom z boiska kończenie akcji. Forma zespołu powoli rośnie.  Wczoraj wygralismy 3-0 z Radomką w kadetkach.  Bardzo dobrze zagrała Anna Kadej na libero. Dobrze zagrala też Julia Wieczorek. ..."

Skład :  Natalia Struzik (k) , Aleksandra Rybarczyk , Magdalena Bondaruk , Natalia Jastrzębska, Anna Kadej , Zuzanna Kudlik, Emilia Sielaszuk, Julia Wieczorek, Klara Opolska - Bielańska, Aleksandra Bielecka,  M.Betlej
Trener : Janusz Patriak