Młodzicy MOS Wola wicemistrzami Mazowsza, młodziczki na trzecim miejscu.

Zakończyły się mistrzostwa Mazowsza młodziczek i młodzików. Chłopcy zostali wicemistrzami Mazowsza, a dziewczęta zdobyły brązowy medal i obydwa zespoły MOS Wola zagrają w 1/8 mistrzostw Polski.

W dniach 6-7 marca odbył się finałowy turniej Mistrzostw Mazowsza w kat. Młodzik. Zespół MOS-u zaczął turniej od porażki z zespołem Sokoła Żuromin 1:2. Kolejne spotkania to zwycięstwa z MKS MDK Warszawa 2:1 i Stolarką Wołomin 2:0. Te mecze dały zawodnikom MOS-u Wola drugie miejsce w grupie i awans do czołowej czwórki.

W półfinale przeciwnikiem młodzików z Rogalińskiej był zespół Metro Warszawa. Po bardzo dobrej grze, zwłaszcza w pierwszym secie, mecz zakończył się zwycięstwem MOS-u Wola 2:0.

W finale ponownie mecz z zespołem gospodarzy, MKS MDK Warszawa. Pierwszy set był bardzo wyrównany i zakończył się minimalnym zwycięstwem zespołu Emdeku 26:24. Drugi, przegrany 18 : 25 zdecydował o tym, że to MDK Warszawa awansował bezpośrednio do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski jako mistrz województwa. Zespół MOS-u musi o ten awans powalczyć w turnieju dodatkowym, który odbędzie się już za dwa tygodnie.

----------------------------------------------------------------------

Dziewczęta rywalizowały w hali przy ul. Deotymy. Młodziczki MOS Wola w pierwszym dniu zajęły pierwsze miejsce w grupie, przed Lubowidzem. W drugiej grupie wygrała Atena Warszawa przed MKS Pruszków.

W drugim dniu, w półfinale siatkarki MOS Wola uległy 0:2 MKS MOS Pruszków, zaś Atena pokonała Lubowidz.

W meczu o trzecie miejsce młodziczki MOS Wola pokonały 2:0 Lubowidz i zagrają w 1/8 mistrzostw Polski.
W meczu o tytuł mistrza Mazowsza MKS Pruszków pokonał Atenę Warszawa.

1/ MKS MOS Pruszków, 2/ UKS Atena Warszawa, 3/ MOS Wola Warszawa, 4/ LKS Lubowidz