Aktualności

05.03.2010

Trwają juniorskie ćwierćfinały.Drużyny MOS-u ze zmiennym szczęściem.

W pierwszym dniu turniejów ćwierćfinałowych mistrzostw Polski juniorek i juniorów zespoły MOS Wola grały ze zmiennym szczęściem. Juniorki MOS-u przegrały 0:3 z Proszowicami, zaś juniorzy wygrali 3:1 z Bzurą Ozorków.

  • Juniorzy MOS Wola wygrali pierwszy mecz w 1/4 MP
    Juniorzy MOS Wola wygrali pierwszy mecz w 1/4 MP

W pierwszym dniu turniejów ćwierćfinałowych mistrzostw Polski juniorek i juniorów zespoły MOS Wola grały ze zmiennym szczęściem. Juniorki MOS-u przegrały 0:3 z Proszowicami, zaś juniorzy wygrali 3:1 z Bzurą Ozorków.

Jak relacjonuje trener juniorek MOS Wola Stanisław Lizińczyk nasze dziewczęta nieźle walczyły i  wykazały spore chęci do gry, ale rywalki prezentowały wyższy poziom sportowy i wyraźnie pokonały naszą drużynę. Zespół rywalek to solidna drużyna, która walczy w II lidze seniorek. Zespół z Proszowic robił mniej błędów własnych, wykazał więcej doświadczenia i dobrą zagrywką utrudniał naszej drużynie wyprowadzanie ataków.

Pogoń Proszowice - MOS Wola Warszawa 3:0 (19,18,14)

MOS Wola: Kowalewska, Nowicka, Pietrzyńska Agnieszka, Pietrzyńska Aneta, Grzeszczak, Dąbrowska, Kobus (libero) oraz Szostek, Cichocka, Zawadzka.

W drugim meczu MKS V LO Rzeszów - MKS Truso Elbląg 3:0.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Drużyna juniorów MOS Wola rozpoczęła turniej ćwierćfinałowy w Skarżysku od zwycięstwa.

MOS Wola Warszawa - Bzura Ozorków 3:1 (18,19,-17,16)

Skład MOS Wola: Skiepko, Michalak, Schamlewski, Urbański, Gluz, Bartosiak, Strzeżek (libero) oraz Biernat, Miazga.

Przez dwa pierwsze sety zespół MOS Wola grał dobrze. Nasi siatkarze byli skoncentrowani i realizowali wszystkie założenia taktyczne. W trzecim secie u siatkarzy MOS-u spadła koncentracja, natomiast rywale zagrali na bardzo dużym ryzyku i wyjątkowo skutecznie. Bzura wygrała seta 25:17.
W czwartej partii MOS Wola znowu zagrał skutecznie, konsekwentnie i wyraźnie wygrał seta oraz cały mecz 3:1.

W drugim meczu UKS Międzyrzecka Trójka - STS Skarżysko Kam. 3:0

--------------------------------------------------------------------------------------------
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy