Turnieje finałowe młodziczek i młodzików o mistrzostwo Mazowsza.
W dniach 6 - 7 marca odbędą się finałowe turnieje młodziczek i młodzików o tytuły i medale mistrzostw Mazowsza. Turniej dziewcząt organizuje MOS Wola w hali przy ul. Deotymy, zaś turniej chłopców organizuje Emdek w hali V LO przy ul. Nowolipie 8.
W dniach 6 - 7 marca odbędą się finałowe turnieje młodziczek i młodzików o tytuły i medale mistrzostw Mazowsza. Turniej dziewcząt organizuje MOS Wola w hali przy ul. Deotymy, zaś turniej chłopców organizuje Emdek w hali V LO przy ul. Nowolipie 8.
-----------------------------------------------------------
Finałowy turniej młodziczek o Mistrzostwo Mazowsza w sezonie 2009/2010
Organizator UMKS MOS Wola Warszawa
Grupa A: UMKS MOS Wola I Warszawa, Viktoria Lubowidz, UMKS MOS Wola II Warszawa, Nike I Ostrołęka
Grupa B: MKS MOS Pruszków, UKS Atena Warszawa, UKS Plas Warszawa, UKS 33 Radom
Wiktoria Lubowidz – Nike I Ostrołęka
10.30
UKS Atena I Warszawa – UKS Plas Warszawa
12.00
Wiktoria Lubowidz – UMKS MOS Wola II Warszawa
13.00
UKS Atena I Warszawa – UKS 33 Radom
15.00
UMKS MOS Wola II Warszawa – Nike I Ostrołęka
16.00
UKS Plas Warszawa – UKS 33 Radom
Niedziela
9.00 Półfinały
2 miejsce grupy A – 1 miejsce grupy B
10.30 o miejsce 5 : 3 miejsce grupy A – 3 miejsce grupy B
12.30 o miejsce 3 : przegrani z półfinałów
14.00 wygrani z półfinałów
Finałowy turniej młodzików o Mistrzostwo Mazowsza w sezonie 2009/2010
Grupa A: Polonez Wyszków, KS Metro I Warszawa, UKS Plas I Warszawa, Iskra Volley Zielona
Grupa B: MKS MDK Warszawa, Sokół Żuromin, UMKS MOS Wola I Warszawa,
Junior Stolarka I Wołomin
Sobota 6.03.2010
9.30
KS Metro I Warszawa – UKS Plas I Warszawa
10.30
Sokół Żuromin – UMKS MOS Wola I Warszawa
12.00
KS Metro I Warszawa – Iskra Volley Zielona
13.00
Sokół Żuromin – Junior Stolarka I Wołomin
15.00
UKS Plas I Warszawa – Iskra Volley Zielona
16.00
UMKS MOS Wola I Warszawa – Junior Stolarka I Wołomin
9.00 Półfinały
2 miejsce grupy A – 1 miejsce grupy B
10.30 o miejsce 5: 3 miejsce grupy A – 3 miejsce grupy B
12.30 o miejsce 3 : przegrani z półfinałów
14.00 wygrani z półfinałów