Udany początek kadetek MOS Wola w turnieju 1/8 mistrzostw Polski

Kadetki MOS Wola trenera Krzysztofa Czarnołęckiego od zwycięstwa 3:0 z KS Bartoszyce rozpoczęły udział w turnieju 1/8 mistrzostw Polski w hali przy ul. Rogalińskiej.

W pierwszym dniu 1/8 MP Kadetek rozgrywanych na Rogalińskiej, dziewczęta UMKS MOS-u Wola spotkały się z KS Bartoszyce. Pierwszy set był bardzo nerwowy z obu stron.Prowadzenie zmieniało się kilkukrotnie. Końcówka należała jednak do dziewcząt z Woli i wygrały 25:23. Pozostałe dwa sety to już zdecydowana dominacja gospodyń, które prowadziły praktycznie cały czas nie zagrożone.

UMKS MOS Wola - KS Bartoszyce 3:0 (25;23 ; 25:14 ; 25:13)Skład UMKS; Agnieszka Doniek (kapitan), Jankowska Gabriela, Aleksandra Otto,Aleksandra Kołtuniak, Aneta Pietrzyńska, Katarzyna Sarnecka, Daria Gniadek (libero) oraz Anna Suska, Karolina Kowalewska, Zawadzka Justyna, Joanna Brodziak, Jagoda Foks.

W drugim meczu AZS UMCS Lublin pokanał Pomorzankę Sejny 3:0