Juniorzy MOS Wola wygrywają z drugą drużyną Metra

W sobotnie południe w Mazowieckiej I Lidze Juniorów, zawodnicy z Woli pokonali na własnym parkiecie KS Metro II 3:1.

Dzisiejszy mecz od początku zaczął się dobrą grą naszego zespołu. W początkowej fazie seta skuteczne ataki pozwoliły naszej drużynie wyjść na prowadzenie, które spokojnie doprowadziliśmy do końca. Pierwszą partię wygrywamy do 19

W drugim secie ponownie od początku lepsza gra naszego zespołu. Szybko przejęliśmy inicjatywę w grze. Pomocna była w tym mocna zagrywka i wiele akcji skończonych na skrzydłach. Uzyskaną przewagę w początkowej fazie, doprowadzamy do końca wygrywając 25:14.

W trzecim secie przeciwnicy pokazali więcej ognia w swojej grze, zaczęli grać odważniej, a także skuteczniej. Nasi juniorzy próbowali dotrzymać im tempa, ale to zawodnicy Metra, wygrali tę odsłonę 25:20.

Czwarta partia od początku do końca bardzo wyrównana. Ostatecznie wygrywamy po walce  27:25 i cały mecz 3:1.

MOS Wola Warszawa – KS Metro II Warszawa 3:1 (25:19, 25:14, 20:25, 27:25)

Skład MOS Wola: Lizińczyk J., Kuliński P., Tomaszewski T., Budzyń D., Siekierski F., Kobyliński M., Chaciński S., Duda M., Taczała M., Kuchta J. (libero)