Kadetki MOS Wola walczą o tytuł mistrzyń Mazowsza !

Drugie zwycięstwo odniosły kadetki MOS Wola trenera Krzysztofa Czarnołęckiego w turnieju finałowym o mistrzostwo Mazowsza.Dziś wygrały 3:1 z Volley Płock i jutro powalczą o tytuł mistrzoswski ze Spartą Warszawa.

Drugi dzień Turnieju Finałowego o Mistrzostwo Mazowsza dla Kadetek MOS-Wola zakończył się kolejnym zwycięstwem.
Tym razem nasze dziewczęta rozegrały mecz z zawodniczkami Volley Płock. Pierwszy set to całkowita dominacja MOS-u. W drugim w naszej drużynie coś się zacięło i zakończył się on wynikiem 21:25 dla przeciwniczek. W kolejnych dwóch setach dziewczęta z MOS-u wzięły sprawę w swoje ręce i nie dały sobie odebrać zwycięstwa.

UMKS MOS WOLA  -  VOLLEY PŁOCK  3:1

Skład MOS Wola: Agnieszka Doniek (kapitan), Aleksandra Kołtuniak, Aleksandra Otto, Aneta Pietrzyńska, Katarzyna Sarnecka, Gabriela Jankowska, Daria Gniadek (libero) a także: Karolina Kowalewska, Jagoda Foks, Joanna Brodziak, Justyna Zawadzka, Izabela Szyjka