Kadetki wygrały , kadeci przegrali w pierwszym dniu finałów Mazowsza.

Drużyny MOS Wola w kategorii kadet wystartowały w turniejach finałowych o mistrzostwo Mazowsza ze zmiennym szczęściem. Kadetki MOS Wola pokonały 3:0 Legionovię, zaś kadeci ulegli 0:3 drużynie Metra Warszawa.

Drużyny MOS Wola wystartowały w turniejach finałowych o mistrzostwo Mazowsza ze zmiennym szczęściem. Kadetki pokonały 3:0 Legionovię, zaś kadeci ulegli 0:3 drużynie Metra.

Bardzo dobrze rozpoczęły turniej kadetki trenera Krzysztofa Czarnołęckiego.

W pierwszym dniu Turnieju Finałowego o Mistrzostwo Mazowsza Kadetek, nasze
dziewczęta spotkały się z LTS Legionovia. Mecz od samego początku był emocjonujący i
obfitował w wiele udanych akcji zarówno w ataku jak i obronie obu drużyn. Pierwszy
set po fatalnym rozpoczęciu 6:0 dla LTS-u przebiegał jednak pod kontrolą dziewcząt z
MOS-u, które doprowadziły do stanu 7:7 i przez cały set utrzymywały dwu trzypunktową
przewagę. Ostatecznie pierwsza partia zakończyła się wynikiem 25:19 dla MOS-u. Drugi
set to pełna dominacja naszych dziewcząt, które przeważały praktycznie w każdym
elemencie i set szybko się skończył 25:15. Trzeci set był najbardziej dramatyczny,
dobre ataki i obrony obu stron podgrzewały tylko atmosferę walki, najczęstszym
wynikiem na tablicy był remis. Przy wyniku 22:22 i zagrywce przeciwniczek, nasze
dziewczęta wyprowadziły skuteczny atak i objęły prowadzenie. dobry atak po prostej
Oli Kołtuniak doprowadził do piłki meczowej. Asem serwisowym na sam koniec popisała
się Kasia Sarnecka i w ten sposób mecz się zakończył.

UMKS MOS WOLA - LTS Legionovia 3:0 (25:19 ; 25:15 ; 25:22)

Skład UMKS: Agnieszka Doniek (kapitan), Aleksandra Kołtuniak, Aleksandra Otto,
Katarzyna Sarnecka, Aneta Pietrzyńska Gabryjela Jankowska, Daria Gniadek
(libero)oraz Karolina Kowalewska, Joanna Brodziak, Jagoda Foks, Zawadzka Justyna,
Izabella Szyjka
------------------------------------------------------------

Nieudany był natomiast pierwszy mecz w turnieju kadetów MOS Wola trenera Krzysztofa Gałeckiego. Po słabym meczu kadeci MOS Wola przegrali 0:3 z Metrem Warszawa.

Metro Warszawa - MOS Wola Warszawa 3:0

MOS Wola: Dmowski, Marasik, Trzciński, Bucki, Franczak, Wiliński, Stachowiak (libero) oraz: Szumski, Poreda, Rafałowski, Nowak.

W drugim meczu bardzo wyrównany pojedynek stoczyły zespoły Czarnych Radom z MKS MDK Warszawa. Po dramatycznej końcówce 3:2 ( w tiebreaku 20:18) wygrali Czarni Radom.