Aktualności

09.02.2010

Młodszy zespół kadetów MOS Wola wyjeżdża na Słowację.

Młodsza drużyna kadetów MOS Wola (rocznik 1994) wyjeżdża na Słowację, na Międzynarodowy Turniej do Svidnika "O pohar primatora mesta Svidnik".Nasza drużyna wyjeżdża na zaproszenie klubu Slavia Svidnik.

  • Klub Sportowy Slavia Svidnik
    Klub Sportowy Slavia Svidnik

Młodsza drużyna kadetów MOS Wola (rocznik 1994) wyjeżdża w czwartek na Słowację, na Międzynarodowy Turniej do Svidnika "O pohar primatora mesta Svidnik". Nasza drużyna wyjeżdża na zaproszenie klubu Slavia Svidnik.

Prosto z obozu w Mławie zespół siatkarzy MOS Wola wyjeżdża na międzynarodowy turniej na Słowację. Turniej jest dla rocznika 1994. Oczywiście nie pojadą zawodnicy, którzy będą potrzebni  pierwszej drużynie kadetów, która wystartuje w finałach mistrzostw Mazowsza.

Trener Piotr Najmowicz zabiera na Słowację następujących zawodników:

Kamil Dukata,
Bartosz Jakubski,
Patryk Lesisz,
Antoni Leśniewski,
Dawid Marszał,
Kacper Olszewski,
Tomasz Oset,
Michał Paszak,
Jakub Sowiński,
Piotr Surdyn,
Paweł Szczepaniak,
Michał Zackiewicz

Trenerzy: Piotr Najmowicz (I) i Krzysztof Wójcik (II)
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy