Aktualności

03.02.2010

Treningi w czasie ferii w MOS Wola. Odwiedziny pana Burmistrza Woli.

Zespoły siatkarek i siatkarzy MOS Wola, które nie wyjechały na zgrupowania treningowe, w czasie ferii zimowych trenują w ośrodku na Rogalińskiej. Do finałów Mazowsza szykują się kadeci, zespół młodziczek przygotowuje się do decydującej fazy rozgrywek.

  • Trwa
    Trwa " Zima w mieście"

Zespoły siatkarek i siatkarzy MOS Wola, które nie wyjechały na zgrupowania treningowe, w czasie ferii zimowych trenują w ośrodku na Rogalińskiej.

Do finałów Mazowsza  szykują się kadeci, którzy pod kierunkiem trenera K. Gałeckiego i trenera przygotowania siłowego,B.Kruszewskiego przygotowują formę na turniej finałowy o mistrzostwo Mazowsza. Chłopcy trenują dwa razy dziennie i korzystają z obiadów w ramach akcji " Zima w mieście". Turniej finałowy kadetów  odbędzie się pod koniec ferii zimowych, a organizatorem będzie KS Metro Warszawa.

Zespół młodziczek przygotowuje się do decydującej fazy rozgrywek na Mazowszu. Dziewczęta pod kierunkiem pani trener Elżbiety Lizińczyk trenują codziennie w hali przy ulicy Rogalińskiej.

Także inne grupy ,m.in.  trenera Konrada Copa , trenera Tadeusza Szeligowskiego, wykorzystują czas wolny w okresie ferii zimowych i codziennie odbywają zajęcia.

W godzinach przedpołudniowych , w czasie treningu kadetów w dniu dzisiejszym,  odwiedzili nasz ośrodek pan burmistrz Woli , Marek Andruk i pani naczelnik Wydziału Organizacyjnego dzielnicy Wola, Anna Fiszer - Nowacka.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy