Kadeci MOS Wola startowali w ogólnopolskim turnieju o puchar wójta gminy Łąck.

Dwa zespoły kadetów MOS Wola startowały w ogólnopolskim turnieju o puchar wójta Gminy Łąck. Pierwszy zespół zajął czwarte miejsce w turnieju.

W dniach 17-18 pażdziernika odbył się III Ogólnopolski Turniej Kadetów o Puchar Wójta Gminy Łąck, który został zorganizowany przy współudziale KS Metro.

W turnieju wzięło udział 10 drużyn podzielonych na dwie grupy.

MOS Wola I 2-0 METRO II

Pomimo dwóch porażek nasi zawodnicy zagrali w półfinale,gdzie ulegli pierwszemu zespołowi Metra 0:2.

W meczu o 3 miejsce, po zaciętym pojedynku z JURANDEM Malbork, siatkarze MOS I Wola przegrali 1:2 i zajęli czwarte miejsce w turnieju.

Nasz zawodnik z pierwszego zespołu kadetów Jakub Franczak zdobył nagrodęindywidualną, najlepszego blokującego turnieju.