Aktualności

13.10.2009

Bardzo udany start młodziczek w Mistrzostwach Mazowsza.

Dwa zespoły młodziczek MOS Wola uzyskały awans do pierwszej ligi mazowieckiej w wyniku bardzo dobrej postawy w turnieju eliminacyjnym, który odbył się w miniony weekend.

 • Młodziczki MOS Wola wprowadziły dwa zespoły do I ligi Mazowsza
  Młodziczki MOS Wola wprowadziły dwa zespoły do I ligi Mazowsza

W dn 10-11.10.2009r odbył się pierwszy w tym sezonie turniej młodziczek w ramach Mistrzostw Mazowsza. Do zawodów zgłosiło się 30 zespołów, które zostały podzielone na 6 grup. UMKS MOS Wola reprezentowały dwa zespoły prowadzone przez tr. E. Lizińczyk i A. Wójcika, które grały w gr. E i F przy ul. Światowida 56.

W pierwszej fazie rozgrywek oba nasze zespoły z łatwością wygrały swoje mecze w grupie grając systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.

 

Grupa E

 1. UMKS MOS Wola Warszawa II
 2. UKS 33 Radom
 3. Jedynka Kozienice
 4. Ósemka Pruszków I
 5. MUKS Volley Wołomin

 

Grupa F

 1. UMKS MOS Wola Warszawa I
 2. Olimp Tłuszcz
 3. UKS Opinogóra
 4. MPKS Zwoleń
 5. Ósemka Pruszków II

 


W drugim dniu zawodów nasz pierwszy  zespół grający w składzie: Gawlik Kamila, Szyjka Iza, Grzeszczak Ola, Nagrodkiewicz Kasia, Świercz Ola, Prus Zuzia, Nadowska Małgosia, Jasik Julka, Olak Monika, Kozłowska Asia, Sobaszkiewicz Marta, Fejcher Asia wygrał 2-1 z Płockiem i 2-0 z Legionowem awansując do I Ligi.MOS Wola II grający w składzie: Nawrot Nina, Misiak Beata, Filipiak Wiktoria, Cięszczyk Sandra, Szustak Małgosia, Drzewiecka Luiza, Jastrzębska Paulina, Latos Magda, Żalińska Magda, Brudnicka Kasia, Żywek Gabrysia, Kurpiewska Natalia wygrał 2-0 z Tłuszczem i 2-0 z Nowym Dworem i również awansował do I ligi.


Następny Turniej przewidziany jest na 21-22.11.2009r. Trzymajmy kciuki aby oba nasze zespoły grały jak najlepiej i nieprzerwanie w pierwszej lidze!


 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy