Dziewczęta z rocznika 1997 wywalczyły awans do Zabrza.

Dziewczęta MOS Wola z rocznika 1997 awansowały do Turnieju Finałowego Pucharu Polski , który odbędzie się w Zabrzu. Awans wywalczyły na turnieju barażowym w Świdniku.

Dziewczęta MOS Wola z rocznika 1997 wywalczyły awans do Zabrza.

W sobotę w hali sportowej SP 7 w Świdniku odbył się makroregionalny turniej barażowy minisiatkówki o awans do " Wielkiego Finału Ogólnopolskiego Turnieju w Minisiatkówce o Puchar Kinder + Sport".

W rozgrywkach brały udział zespoły, które w turniejach czterech województw zajęły
miejsca 2 i 3.

Dziewczęta MOS WOLA zdobyły pierwsze miejsce w pięknym stylu wygrywając wszystkie mecze i  zagrają w Wielkim Finale Ogólnopolskiego Turnieju w Minisiatkówce o Puchar Kinder + Sport, który odbędzie się w dniach 25-27 IX w Zabrzu.

W drużynie MOS-u Wola wystąpiły: Agnieszka Saganowska (kapitan), Sara Trzos,
Iza Trocińska, Emilia Krysztofiak.

Warto nadmienić, iż dziewczęta swoim występem potwierdziły dobre przygotowanie i umiejętności jakie mogliśmy oglądać zarówno na dwóch turniejach eliminacyjnych Mistrzostw Mazowsza (zajęły I miejsce zdobywając maksymalną liczbą punktów) jak i na samym finale Mistrzostw Mazowsza, gdzie w  fazie grupowej wygrały wszystkie mecze i zajęły pierwsze miejsce w grupie. W półfinale zabrakło trochę szczęścia i przegrały mecz z UKS Victoria Lubowidz różnicą dwóch punktów co spowodowało, że zajęły dopiero 3 miejsce w województwie.

Na finale Mistrzostw Mazowsza w roczniku 1997 wspaniale zaprezentowała się także drużyna dziewcząt  MOS WOLA II, która  w  fazie grupowej również wygrała wszystkie mecze i zajęła pierwsze miejsce w swojej grupie. Dopiero w półfinale przegrała mecz z Volley Płock oraz mecz o miejsce 3, które rozgrywały między sobą dwie drużyny MOS-u zajmując ostatecznie 4 miejsce w województwie.

Bardzo dziękujemy również trenerowi Tadeuszowi Szeligowskiemu, który pomagał w treningach na obozach i pojechał na turniej barażowy

W turnieju eliminacyjnych i finałowym województwa w druzyna UMKS MOS WOLA Warszawa zagrały:

UMKS MOS WOLA I: Oliwia Bajno (kapitan), Sara Trzos, Agnieszka Saganowska, Iza Trocińska

UMKS MOS WOLA II :Aleksandra Olszewska (kapitan), Emila Krysztofiak, Alekasndra Zaborowska, Karolina Cyrny

Trener drużyn: Krzysztof Czarnołęcki