Aktualności

09.09.2009

Trzy zwycięstwa siatkarzy MOS Wola w Czechach.

W pierwszym dniu turnieju " Cup of the Governor of Central Bohemia Region" w Nymburku siatkarze MOS Wola wygrali trzy spotkania i zajęli pierwsze miejsce w grupie. MOS Wola pokonał drużyny ze Szwecji, Czech i Francji. Jutro kolejne mecze.

  • Drużyna juniorów MOS Wola z trenerem K. Felczakiem
    Drużyna juniorów MOS Wola z trenerem K. Felczakiem

W pierwszym dniu turnieju w Nymburku siatkarze MOS Wola wygrali trzy spotkania i zajęli pierwsze miejsce w grupie. MOS Wola pokonał drużyny ze Szwecji, Czech i Francji. Jutro kolejne mecze.

Jak relacjonuje w rozmowie telefonicznej trener Krzysztof Felczak siatkarze MOS Wola wygrali kolejno trzy mecze w turnieju " Cup of the Governor of Central Bohemia Region" w Nymburku.

W pierwszym meczu siatkarze MOS Wola pokonali siatkarzy ze Szwecji , Vastra Gotaland Region 2:0.

W drugim meczu siatkarze MOS Wola spotkali się z bardzo silnym zespołem gospodarzy , reprezentującym Region Środkowych Czech. MOS Wola wygrał 2:1, po dobrym, ciężkim meczu. W drużynie gospodarzy grało kilku reprezentantów Czech i zgodnie z regulaminem jaki obowiązuje w kraju naszych południowych sąsiadów, mogli grać zawodnicy z rocznika 1990, zaś juniorzy w Polsce są z rocznika 91.

W trzecim meczu MOS Wola pokonał szybko i gładko niezbyt silny zespół z Francji, z Regionu Burgundia.

W ten sposób MOS Wola zajął pierwsze miejsce w swojej grupie i spotka się jutro z drugą drużyna innej grupy, zespołem Regionu Południowych Czech.

Drugą grupę, po wielu zawirowaniach i niespodziewanych rezultatach wygrali także siatkarze z Polski, drużyna MMKS Kędzierzyn Koźle , reprezentująca region Opolszczyzny ( jest to mistrz Polski kadetów rocznika 1991 sprzed dwóch lat).
Wydawało się, że grupę wygrają Niemcy z Regionu Rhineland - Palatinate, ale niespodziewanie przegrali ostatni mecz z Włochami z Regionu Wenecji.

Po zakończeniu gier nasza drużyna udała się wieczorem , korzystając z pięknej pogody, na wycieczkę do stolicy Czech , Pragi . Relację telefoniczną trener Krzysztof Felczak przekazał nam spacerując z siatkarzami MOS Wola po słynnym kamiennym  moście Karola na Wełtawie.


Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy