Juniorki MOS Wola po wyrównanym meczu przegrywają z drużyną Sparty Warszawa

W pierwszym spotkaniu fazy play-off o wejście do najlepszej czwórki nasze zawodniczki na własnym parkiecie przegrywają ze Spartą Warszawa 1:3.

Premierowa odsłona to bardzo dobra gra naszej drużyny. Wolskie siatkarki efektownie rozpoczęły to starcie, skuteczne ataki Dacy i Gajewskiej, dobra gra blokiem i minimalna ilość błędów własnych pozwoliły uzyskać przewagę i doprowadzić ją do końca seta, którego wygrywamy do 16. W kolejnych partiach siatkarki Sparty wróciły do gry, przede wszystkim dzięki skutecznej grze w ataku i dobrym zagrywkom. Drugą i trzecią odsłonę trzeba było rozstrzygnąć w grze na przewagi. W końcówkach więcej zimnej krwi zachowały przeciwniczki wygrywając odpowiednio do 26 i 24. W ostatnim secie od początku do końca siatkarki Sparty kontrolowały przebieg, wygrywając do 17 i cały mecz 3:1.

MOS Wola I Warszawa - Sparta Warszawa 1:3 (25:16, 26:28, 24:26, 17:25)

Skład MOS Wola: Kiszelewska D., Rączka A., Bazga A., Daca M.(kapitan), Wydmańska M., Rostkowska J., Gajewska K., Budasz L., Kozicka N.(libero)