Aktualności

29.08.2009

Juniorzy MOS Wola na drugim miejscu w Berlinie.

Drużyna juniorów MOS Wola uczestniczyła w towarzyskim turnieju w Berlinie, w którym zmierzyła się z zespołami 2.Bundesligi seniorów. Młodzi siatkarze MOS Wola zajęli 2. miejsce w turnieju, przegrywając dwa mecze po 1:2 oraz zwyciężając z TSC Berlin 3:0.

  • Berliner TSC
    Berliner TSC

Drużyna juniorów MOS Wola uczestniczyła w towarzyskim turnieju w Berlinie, w którym zmierzyła się z zespołami 2.Bundesligi seniorów.

Zespół juniorów MOS Wola wyjechał na zaproszenie klubu Berliner TSC, który od wielu lat współpracuje z warszawskim ośrodkiem.

Młodzi siatkarze MOS Wola zajęli 2. miejsce w turnieju, przegrywając dwa mecze po 1:2 oraz zwyciężając z Berliner TSC  3:0.

We wszystkich meczach , ze względów szkoleniowych, grano trzy sety.

Była to trudna próba dla drużyny juniorów trenera Krzysztofa Felczaka. Zespół MOS Wola wyjechał do Berlina bezpośrednio ze zgrupowania treningowego w Mławie.

W Berlinie siatkarze z warszawskiej Woli zagrali z doświadczonymi zespołami seniorskimi, które przygotowują się do rozgrywek 2. Bundesligi niemieckiej.

Wyniki zespołu MOS Wola:

MOS Wola Warszawa - SV Lindow Gransee 1:2
MOS Wola Warszawa - TSGL Schöneiche 1:2
MOS Wola Warszawa - Berliner TSC  3:0

W rezultacie warszawski zespół juniorów zajął drugie miejsce w turnieju, a trenerzy Krzysztof Felczak i Krzysztof Wójcik sprawdzili w boju całą dwunastkę zawodników.


W Berlinie w barwach MOS Wola wystąpili:

Nassalski Konrad
Schamlewski Mariusz
Sędek Rafał
Trzciński Jakub
Bartosiak Mateusz
Linka Jakub
Skiepko Dawid
Smoliński Przemysław
Urbański Tomasz
Wasilewski Tomasz
Gluz Mateusz
Chiniewicz Martin
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy