Kadeci MOS Wola nie awansowali do finałów MP w siatkówce plażowej.

Dwie pary kadetów MOS Wola. startujące w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski w plażówce, który odbył się w Lublinie, nie uzyskały awansu do finałów.

Jak relacjonuje trener Norbert Okuń, dwie pary kadetów MOS Wola , startujące w turnieju w Lublinie wśród 16 par, najpierw solidarnie wygrały swoje pierwsze mecze, a następnie oba duety przegrały drugie mecze i spadły na prawą stronę drabinki turniejowej.

Grając z prawej strony pary MOS Wola wygrały swoje mecze i ... musiały walczyć w następnym meczu przeciwko sobie.

W tym "bratobójczym" pojedynku para Robert Nikonowicz - Jakub Linka pokonała 2:0 parę Kacper Szala - Bartek Strzeżek, eliminując ją z dalszej gry.

Duet Robert Nikonowicz - Jakub Linka spotkał się w meczu o awans do pierwszej czwórki turnieju półfinałowego i jednocześnie o awans do turnieju finałowego Mistrzostw Polski ( awans uzyskiwały cztery najlepsze pary) , z parą radomską Michalski - Filipowicz.

Niestety, para MOS Wola przegrała ten pojedynek 1:2 i w ten sposób nie będzie żadnej pary MOS Wola w finałach Mistrzostw Polski kadetów.

Ostatecznie para Nikonowicz - Linka zajęła w turnieju  półfinałowym MP miejsce 5-6, zaś duet Szala - Strzeżek miejsce 7-8.

W turnieju finałowym Mistrzostw Polski wystartują tylko pary juniorskie MOS Wola. W kategorii juniorów w turnieju finałowym zagrają Konrad Nassalski / Martin Chiniewicz , zaś w kategorii juniorek Małgosia Lizińczyk / Aleksandra Przepiórka.