Juniorzy wygrywają mecz z RCS Czarnymi Radom w czterech setach

Podopieczni trenera Marcina Jackowicza kontynuują zwycięską passę. W siódmej kolejce na własnej hali nasi zawodnicy odnoszą zwycięstwo z RCS Czarnymi Radom 3:1

Odsłonę inauguracyjną starcia z Czarnymi nasi siatkarze rozpoczęli od wyrównanej gry z przeciwnikiem. Niestety wraz z rozwojem seta rywale rozpędzali się w polu serwisowym i nakładali na nas coraz większą presję. Trudności w przyjęciu mściły się w skuteczności ataku po naszej stronie. Na szczęście jednak w końcówce zawodnicy trenera Jackowicza złapali drugi oddech i po emocjonującej grze na przewagi i udanych kontrach to nasi juniorzy cieszyli się ze zwycięstwa do 25.

W drugiej odsłonie kibice od początku mogli oglądać bardzo skuteczną grę naszego zespołu. Graliśmy dobrze blokiem i skutecznie w ataku, co pozwoliło uzyskać przewagę.  Wolscy siatkarze pewnie zwyciężyli do 13.

W trzeciej partii Czarni czuli, że nie mają już nic do stracenia i od połowy set grali ze znacznie większą dynamiką. Niestety nasi zawodnicy nie ustrzegli się błędów własnych, ostatecznie przegrywając seta do 21.

Czwartego seta juniorzy Mosu rozpoczęli od mocnego uderzenia żeby nie dopuścić do emocji w końcówce. Skuteczna gra na skrzydłach w ataku pozwoliła na wygranie seta do 21 i całego meczu 3:1.

MOS Wola I Warszawa - RCS Czarni Radom 3:1 (27:25, 25:13, 21:25, 25:21)

Skład MOS Wola: Cholewiński J., Wojciechowski W., Krysiński H., Pawlak K., Przybyłowski J., Ziółkowski J., Lizińczyk J., Budzyń D., Tomaszewski T., Skrzydło I., Krajewski P. (kapitan - libero), Jachowski Sz. (libero)