Aktualności

09.06.2009

Międzynarodowa wymiana młodzieży. Ekipa MOS Wola wyjedzie do Nadrenii - Westfalii.

Od 1995 roku trwa tradycyjna wymiana młodzieży pomiędzy klubem SC DJK Everswinkel w Nadrenii - Westfalii a MOS-em Wola. W terminie 22 - 30 czerwca b.r. do Niemiec wyjedzie 20-osobowa grupa dziewcząt i chłopców z MOS Wola.

  • Klub Sportowy S.C. Everswinkel
    Klub Sportowy S.C. Everswinkel

Od 1995 roku trwa tradycyjna wymiana młodzieży pomiędzy klubem SC DJK Everswinkel w Nadrenii - Westfalii, a MOS-em Wola.

Wymiana ta trwa od wielu lat w wyniku porozumienia  zawartego pomiędzy sportowymi organizacjami młodzieżowymi  SPORTJUGEND  Nordrhein- Westfalen a Szkolnym Związkiem Sportowym Warszawy i Mazowsza.

W terminie 22 - 30 czerwca br. do Niemiec wyjedzie 20-osobowa grupa dziewcząt i chłopców z MOS Wola.

Zaprzyjaźniony z MOS-em Wola klub niemiecki podejmie młodzież naszego ośrodka. Już kilka pokoleń siatkarek i siatkarzy z Woli doświadczyło wspaniałego przyjęcia przez przemiłych gospodarzy niemieckich.

Najbardziej aktywni w tej wymianie , duszą całego przedsięwzięcia, są pani Maria Sokolowski i pan Karl Stelthove, ale trzeba podkreślić zaangażowanie licznej grupy mieszkańców tej westfalskiej miejscowości, gdzie zawsze serdecznie przyjmowana jest nasza młodzież i zawsze przygotowany jest super atrakcyjny program pobytu.

Rada trenerów MOS Wola wytypowała na wyjazd do Niemiec w tym roku następującą grupę młodzieży:

Dziewczęta:

Joanna Brodziak 93
Agnieszka Doniek 93
Gabriela Jankowska 93
Aneta Pietrzyńska 93
Agnieszka Pietrzyńska 92
Aleksandra Otto 94
Agnieszka Kobus 92
Aleksandra Kołtuniak 94

Chłopcy:

Michał Michalak  92
Przemysław Smoliński 92
Jakub Franczak 93
Piotr Szumski  93
Marcin Wasiucionek 94
Kamil  Dukata 94
Michał Zackiewicz 94
Wojciech Mazowiecki 93

Wszystkie wytypowane na wyjazd do Niemiec osoby proszone są o niezwłoczne dostarczenie wypełniionego wniosku wyjazdowego i pisemnej zgody rodziców.

Chłopcy dostarczają dokumenty do dyrektora MOS Wola Krzysztofa Zimnickiego, zaś dziewczęta do wicedyrektora MOS-u Krzysztofa Czarnołęckiego.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy