Siatkówka plażowa - Pary MOS-u Wola z dwoma tytułami wicemistrzowskimi na Mazowszu.

Pary juniorskie MOS Wola , Aleksandra Przepiórka - Małgorzata Lizińczyk oraz Konrad Nassalski - Martin Chiniewicz, wywalczyły tytuły wicemistrzów Mazowsza. Duet młodzików M. Paszak - K. Dukata zajął miejsce 9-12 w finałach Mistrzostw Polski młodzików.

W sobotę i w niedzielę w ośrodku na Moczydle odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w kategorii juniorek i juniorów.

Dwie pary MOS Wola wywalczyły awans do turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski.

Wśród dziewcząt para MOS Wola , Aleksandra Przepiórka / Małgorzata Lizińczyk zdobyła tytuł wicemistrzyń Mazowsza, po przegranej w finale 1:2 z parą klubu Volley Wołomin, Karolina Cichocka / Paulina Szostek.

W kategorii juniorów najlepsza para MOS Wola , Martin Chiniewicz / Konrad Nassalski (ubiegłoroczni brązowi medaliści Mistrzostw Polski kadetów) , po pasjonującym meczu, uległa 1:2 parze Czarnych Radom, Bartłomiej Kiernoz / Bartłomiej Koryciński.

Za dwa tygodnie turnieje półfinałowe MP, a organizatorem będzie województwo lubelskie.

Duet młodzików MOS Wola, Michał Paszak / Kamil Dukata startował w miniony weekend w turnieju  finałowym Mistrzostw Polski młodzików w Krośnie. Wśród 16 najlepszych par młodzików w Polsce, para MOS Wola zajęła miejsce 9 -12.