Wygrana nie taka szybka kadetek z GLKS

Niby faworytkami tego spotkania kadetek były Mosowianki, niby w protokole meczu jednoznaczne 3-0, a jednak wielokrotnie brew podnosiła się na znak zdziwienia.

Długo wchodziły w mecz gospodynie tego spotkania, trzeba było im pół seta by złapać rytm gry. Wykorzystywały to przyjezdne, które objęły prowadzenie czteropunktowe na samym początku i utrzymywały tą różnicę punktową do stanu 6-10.   Skuteczna zagrywka Mai Dacy i topniała przewaga siatkarek GLKSu. Na 18 punkcie Mosowianki doprowadziły do wyrównania , by w końcówce seta objąc prowadzenie  i zakończyć set skutecznym blokiem (25:22)

Druga partia wyrównana, z interwałami dobrej gry kadetek Miecznikowskiego, a po chwili serii błędów, które pozwalały przeciwniczkom doskoczyć gospodynie spotkania. Ponownie , czujna gra Mosowianek w końcówce drugiej partii pozwala zapisać na konto wygranych MOS WOLA.

W trzecią odsłonę tym razem lepiej wchodza kadetki MOS WOLA. (5-1) (10-5). Siatkarki z Nadarzyna nie odpuszczająi doprowadzają do stanu po 10. Gra punkt za punkt do 22 punktu. Na zagrywce staje Daca i to przy  jej zagrywkce  gospodynie meczu odskakują na dwa punkty  i po chwili kończą całe spotkanie (25:23). .

W spotkaniu ponownie ważne piłki ugrywa Maja Daca, swoje 5 minut miała Kiszelewska Dominika , która dała pokaz swojej energii atakując środkiem . Miło sie patrzyło na Kozicką N., która jak zwykle czujnie urzadzała polowanie na piłkę.  Dzięki za miły oku mecz!!!

UMKS MOS WOLA Warszawa - GLKS Nadarzyn 3-0 (25:22, 25:22, 25:23)

Skład zespołu MOS WOLA: Kiszelewska D., Ciupak Z., Kabala P., Rączka A., Bazga A., Daca M., Wydmańska M., Niedzińska N., Gajewska K., Budasz L., Michalak Z.(L), Kozicka N.(L),

Trener: Miecznikowski Jakub