Pomimo przegranej pokazały pazura.

Druga kadetka ulega w czterech setach zespołowi LTS po zaciętej walce. Nasze siatkarki MOS WOLA rozpoczęły z animuszem, bardzo dobry pierwszy set wygrany na przewagę do 25. W kolejnych trzech setach to przeciwniczki górowały zbierając komplet punktów meczowych. Widać jest natomiast progres naszego drugiego zespołu , bez kompleksów walczą z bardziej doświadczonymi rywalkami.

LTS Legionovia Legionowo - UMKS MOS WOLA Warszawa 3-1 ( 25:27, 25:17, 25:15, 25:22)

Skład kadetek MOS WOLA: Rek J., Wyszkowska K., Kulik A., Jackiewicz Z., Bartosiewicz A., Czajkowska Z., Buczyńska M., Zielińska O., Tyszka O., Chyska A., Salbert J.,

Trener: Krukowski R.