Zdecydowane zwycięstwo drugiego zespołu kadetów z Plasem

W dzień nauczyciela zawodnicy trenera Damiana Włocha na własnej hali odnieśli szybkie zwycięstwo z Plasem Warszawa 3:0.

Nasi zawodnicy od początku meczu byli skoncentrowani i bez większych problemów wyszli na kilkupunktowe prowadzenie. Przeciwnicy podejmowali próby doprowadzenia do remisu, lecz bezskutecznie. Podopieczni Damiana Włocha premierową odsłonę meczu wygrali z wysoką zaliczką punktową 25:15.

Drugi i trzeci set w wykonaniu kadetów MOS Wola był kopią pierwszego. Od początku wolscy siatkarze szybko uzyskiwali przewagę. Wysoka zaliczka punktowa pozwoliła trenerowi na dokonanie zmian i wprowadzenie wszystkich zawodników. Sety zakończyły się zdecydowanym zwycięstwem naszego zespołu odpowiednio 25:9 i 25:6.

MOS Wola II Warszawa - UKS Plas Warszawa 3:0 (25:15, 25:9, 25:6)

Skład MOS Wola II: Pawlak W. (kapitan), Szlachcikowski F., Sioćko M., Satkiewicz J., Chodorowski D., Klacza J., Roszkowski K., Lazar M., Borkowski D., Bilski M., Kita A., Wolak A., Kupiec M. (libero), Frączyk J. (libero)