Chłopcy z rocznika 1997 startowali w turnieju trójek w Kobyłce.

Dwa zespoły chłopców z rocznika 1997 trenera Krzysztofa Wieczorka startowały w turnieju trójek o Puchar Prezydenta miasta Kobyłka , z udziałem 12 drużyn. Pierwszy zespół zajął czwarte miejsce.

Chłopcy z rocznika 97 startowali w I turnieju „trójek” o Puchar Prezydenta miasta Kobyłka

W sobotę 30 maja odbył się I Otwarty Turniej o Puchar Prezydenta Kobyłki. W kategorii trójek siatkarskich startowały dwie drużyny MOS WOLA z rocznika 1997.

Turniej z udziałem 12 zespołów, rozgrywany był systemem „każdy z każdym”. Grano jeden set do 15 punktów. Pierwsza drużyna MOS-u zajęła 4 miejsce i była o włos, różnicą małych punktów, od strefy medalowej. Druga drużyna zajęła 12 miejsce co wynikało z braku doświadczenia chłopców, którzy trenują od kilku miesięcy, a niektórzy od niespełna miesiąca i nie są ze sobą jeszcze zgrani. Wygrała drużyna Junior-Stolarka Wołomin.

Turniej był bardzo dobrze zorganizowany. Drużyny z trzech pierwszych miejsc otrzymały medale i puchary, a wszyscy uczestnicy turnieju koszulki i kalendarze.

Składy na turniej w Kobyłce:

MOS WOLA I: Maciek Szymański, Michał Dryński, Maciek Bryła, Mateusz Niewiarowski

MOS WOLA II: Janek Blejsz, Maciek Dąbrowski, Paweł Bogdalski  ,Wojtek Krysiak

Trener: Krzysztof Wieczorek

Na uznanie zasługuje pierwsza drużyna chłopców z rocznika 1997. Kończą oni sezon kwalifikując się do turnieju finałowego 8 najlepszych drużyn w Mistrzostwach Mazowsza. Z każdym występem grali lepiej osiągając lepsze rezultaty. Na I turnieju eliminacyjnym zajęli 8-12 miejsce, żeby na II turnieju zająć 5 i generalnie wejść do turnieju finałowego z 6 miejsca. Liczymy na dobry występ we wrześniu.