Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

VI wojewódzki zjazd delegatów SZS Warszawy i województwa Mazowieckiego.

w dniu 1.10.2021 odbył się VI wojewódzki zjazd delegatów SZS Warszawy i województwa Mazowieckiego z udziałem naszych przedstawicieli: Stanisława Lizińczyka - prezesa UMKS MOS WOLA Warszawa, Krzysztofa Felczaka - vice prezesa UMKS MOS WOLA Warszawa i dyrektor pionu sportu i szkolenia PZPS oraz Janusza Patriaka - kierownika sekcji żeńskiej UMKS MOS WOLA Warszawa .

Szkolny Związek Sportowy Warszawy i Województwa Mazowieckiego jest związkiem stowarzyszeń kultury fizycznej uczniów, nauczycieli, rodziców i innych osób działających na rzecz kultury fizycznej i posiada osobowość prawną. Związek działa zgodnie z ustawą – Prawo o stowarzyszeniachustawą o sporcie oraz statutem.

Zgodnie z uchwałą I Zjazdu Delegatów Szkolnego Związku Sportowego oraz akceptacją Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, SZS WWM jest koordynatorem działalności na rzecz sportu dzieci i młodzieży w województwie mazowieckim. Program realizuje również poprzez jednostki organizacyjne, które zgłosiły akces przynależności do struktur SZS WWM, głównie: Powiatowe, Gminne i Dzielnicowe Szkolne Związki Sportowe.

Więcej o działalności SZS na stronie : https://szs-wwm.pl/

 

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry