Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Młodziczka 1 MOS WOLA Warszawa w pierwszej lidze .

Turniej rozstawieniowy młodziczek w hali przy ul. Rogalińskiej zgromadził zespoły: gospodynie UMKS MOS WOLA Warszawa, UKS OLIMP Tłuszcz, UKS ATENA II, UKS POLONEZ Wyszków. Młodziczki trenera Patriaka pokonały dzisiaj wszystkie swoje rywalki 2-0 i zameldowały się w I lidze.

Od 9.00  młodziczki MOS WOLA rozpoczęły z zespołem OLIMP Tłuszcz. Ponieważ to było pierwsze starcie z rywalkami nie wiadomo było czego można sie było spodziewać ze strony rywalek. Na pariet siatkarki MOSu wyszły skoncentrowane częstując przeciwniczki druzgocącą zagrywką . Co nie zrobiła zagrywka , zrobiło skuteczne rozegranie i atak. 

UMKS MOS WOLA Warszawa - UKS OLIMP Tłuszcz 2-0 (25:5, 25:10)

W kolejnym spotkaniu podopieczne trenera Patriaka stanęły naprzeciw młodziczek UKS Polonez Wyszków.  Ponownie mocna zagrywka nie pozwoliła rozwinąć skrzydeł rywalkom, chociaż coraz częściej obserwowaliśmy po przyjęciu i rozegraniu skuteczny atak Marysi Kaczmarczyk środkiem czy ataki skrzydłami Zuzi Zielińskiej. Odbór i dobre dogrania Natalii Struzik pozwalały na skończenie piłek na siatce. Może cieszyć wspaniała , wspierająca się atmosfera w zespole ,  elastyczność gry na każdej pozycji co dla tych młodziutkich dziewcząt jest wartością dodaną. W ostatnim spotkaniu tego dnia trener Patriak pozwolił sobie na totalny eksperyment siatkarski, zmieniając pozycje dziewczętom. Odpoczywała po meczach Natalia Struzik  a zastąpiła ją Oliwia Ziąbska i  Marysia Wydmańska, Marysia Kaczmarczyk z kolei dawała upust swoim siatkarskim ambicjom na skrzydle wielokrotnie punktując.  Szeroka ławka zawodniczek w zespole MOS WOLA II daje szerokie możliwości dla trenera Patriaka. Dziewczętom gratulujemy, naprawdę patrzyło się na nie z przyjemnością. 

Wynik pozostałych dzisiejszych spotkań :

UMKS MOS WOLA Warszawa - UKS POLONEZ Wyszków 2-0 (25:10, 25:17)

UMKS MOS WOLA Warszawa - UKS ATENA Warszawa 2-0 (25:11, 25:10) 

Skład zespołu MOS WOLA II: Kaczmarzyk M., Sidwa K., ZiąbskaO., Wydmańska M., Kozicka Z., Struzik N., Frączkowska N., Rogozińska M., Olszyńska O., Zielińska Z., Rybarczyk A(L) , Do Weronika (L), Milewska K.

Trener : Patriak Janusz

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry