MOS WOLA Warszawa

29.03.2024, 07:58

Z Kozienic na Legię po podwójne sobotnie zwycięstwo

Maraton meczowy miały dzisiaj podopieczne trenera Patriaka, które przed południem rozegrały mecz z Kozienicami wygrywając 0-3, a następnie wczesnym wieczorem rozegrały mecz z Legionowistkami również pokonując rywalki 0-3. Gratulacje dla całego zespołu.

Mecz z Kozienicami wygrany 3:0 nie był wycieńczający, więc trener Patriak eksperymentował na boisku ze składem dając zagrać każdej z siatkarek.

Mecz z Legią wygrany (0-3) był natomiast bardzo ciężki. Obie drużyny grały dzisiaj dobrze. Zdecydowanie dzisiaj największym atutem zespołu z MOSu było przyjęcie. Do historii przejdzie ostatnia część trzeciego seta, gdzie z wyniku 17:23 wyszłyśmy na 24:24. Set zakończył się wygraną zespołu z Rogalińskiej 26:24.

KKS Kozienice II - UMKS MOS WOLA Warszawa III 0-3 (10:25, 10:25, 11:25 )

Legia Warszawa – UMKS MOS WOLA Warszawa III 0-3 (18:25, 23:25, 24:26 )

Skład zespołu MOS WOLA z Kozienicami: Ziąbska O., Rogozińska M., Kaczmarzyk M., Zielińska Z., Wydmańska M., Olszyńska O., Kozicka , Do W., Wikbold W. , Sidwa K., Struzik N. , Kozłowska H., Opolska-Bielańska K., Frączkowska N.,

Skład zespołu MOS WOLA z Legią: Ziąbska O., Rogozińska M., Kaczmarzyk M., Zielińska Z., Wydmańska M., Olszyńska O., Kozicka Z., Do W., Rybarczyk A., Sidwa K., Struzik N., Kozłowska H., Opolska-Bielańska K., Frączkowska N.,