MOS WOLA Warszawa

29.03.2024, 08:38

Juniorzy MOS Wola po dobrym meczu wygrywają z drugą drużyną Metra

W sobotnie południe w Mazowieckiej I Lidze Juniorów, zawodnicy z Woli pokonali na własnym parkiecie KS Metro II 3:1.

Dzisiejszy mecz od początku zaczął się dobrą grą naszego zespołu. W początkowej fazie seta skuteczne ataki Wojciechowskiego pozwoliły naszej drużynie wyjść na prowadzenie. Niestety w końcówce podopieczni trenera Jackowicza pozwolili wrócić przeciwnikom do gry. Kilka nieskończonych ataków i na tablicy wynikowej był już remis. Trwała dość wyrównana walka, ale ostatecznie nasi juniorzy wygrywają 25:23.

W drugim secie ponownie od początku lepsza gra naszego zespołu. Szybko przejęliśmy inicjatywę w grze. Pomocna była w tym mocna zagrywka i wiele akcji skończonych na skrzydłach.  Uzyskaną przewagę w początkowej fazie, doprowadzamy do końca wygrywając 25:20.

W trzecim secie przeciwnicy pokazali więcej ognia w swojej grze, zaczęli grać odważniej, a także skuteczniej. Nasi juniorzy próbowali dotrzymać im tempa, ale to zawodnicy Metra, wygrali tę odsłonę 25:16.

Czwarta partia choć początkowo wyrównana z biegiem minut ponownie należała do gospodarzy. Wygrywamy 25:16 i cały mecz 3:1.

MOS Wola Warszawa – KS Metro II Warszawa 3:1 (25:23, 25:20, 16:25, 25:16)

Skład MOS Wola: Cholewiński J., Wojciechowski W., Krysiński H., Pawlak K., Przybyłowski J., Ziółkowski J., Bartczak K., Lizińczyk J., Budzyń D., Tomaszewski T., Skrzydło I., Krajewski P. (kapitan - libero), Jachowski Sz. (libero)