MOS WOLA Warszawa

25.04.2024, 21:56

Bartosz Gomułka najlepiej punktującym dzisiaj na MŚ

Reprezentacja Polski Juniorów w drugim meczu grupowym Mistrzostw Świata w trzech setach pokonała Bahrajn.Tym zwycięstwem Biało-Czerwoni wywalczyli już awans do ćwierćfinału. Trener Daniel Pliński dokonał dziś "przeglądu kadr" - dał szansę gry wszystkim zawodnikom. Środkowy Jakub Strulak wystąpił w pierwszym secie i zdobył 2 punkty. Bartosz Gomułka zagrał od drugiego seta. Zdobył 12 "oczek" i był najlepiej punktującym zawodnikiem w naszej drużynie.

W sobotę o 18:00 Polacy zagrają z Bułgarią o pierwsze miejsce w grupie. Gospodarze w tym turnieju nie stracili jeszcze seta. Wierzymy, że jutro stracą trzy! Mocno trzymamy kciuki.

POLSKA - BAHRAJN 3:0 (25:21, 25:20, 25:21)