MOS WOLA Warszawa

19.04.2024, 04:13

Kadeci MOS Wola II lepsi od Ostrołęki w Mazowieckiej I lidze

Podopieczni trenera Damiana Włocha wygrywają mecz na własnym parkiecie z UKS Olimp Ostrołęka 3:1

Początek meczu to dobry start naszych kadetów, ale moment dekoncentracji w połowie seta pozwolił przeciwnikom odrobić straty i doprowadzić do wyrównanej końcówki. Twarda i konsekwentna gra MOS-u pozwoliła wygrać seta 30:28.

Drugi set to dobra gra przeciwników, przy słabszej grze naszej drużyny. Zawodnicy z Ostrołęki uzyskali nieznaczną przewagę, którą systematycznie powiększali dzięki rozważnej grze. Gospodarze jeszcze próbowali odrobić straty, jednak set skończył się zwycięstwem gości 25:20.

Trzeci i czwarty set to już lepsza gra naszego zespołu, mniejsza ilość błędów po naszej stronie pozwoliła na zwycięstwo do 13 i 20. Ostatecznie nasi kadeci wygrywają pierwszy mecz w lidze i zdobywają 3 punkty do ligowej tabeli.

Mazowiecka I Liga Kadetów: MOS Wola Warszawa - UKS Olimp Ostrołęka 3:1 (30:28, 20:25, 25:13, 25:20)

Skład MOS Wola: Pawlak W. (kapitan), Szlachcikowski F., Chodorowski D., Sioćko M., Satkiewicz J., Kita A., Lazar M., Borkowski D., Miedziński A., Wolak A., Roszkowski K., Stojek K., Frączyk J. (libero), Kupiec M. (libero)