Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Spotkanie medalistów i medalistek Mistrzostw Polski z Burmistrzem Dzielnicy Wola

Dzisiejszego popołudnia w Urzędzie Dzielnicy Wola odbyło się spotkanie naszych złotych medalistów Mistrzostw Polski młodzików oraz srebrnych medalistek Mistrzostw Polski młodziczek w siatkówce plażowej z Burmistrzem Dzielnicy Wola, Panem Krzysztofem Strzałkowskim, Z-cą Burmistrza Panią Grażyną Orzechowską Mikulską, oraz Panem Arturem Rolą i Tomaszem Kellerem z Wydziału Sportu.

W spotkaniu z władzami dzielnicy wzięli udział: dyrektor MOS Wola Paweł Wasilewski, prezes UMKS MOS Wola Stanisław Lizińczyk, pierwszy trener młodzików Damian Włoch, drugi trener młodzików Konrad Cop, trenerzy młodziczek Radosław Krukowski i Robert Komornicki oraz statystyk Franciszek Melaniuk.

Pan Burmistrz podczas spotkania pogratulował osiągnięć siatkarzom i siatkarkom MOS Wola, oraz życzył kolejnych udanych startów i sukcesów w sportowych zmaganiach. W czasie spotkania nasi trenerzy, siatkarki i siatkarze opowiadali o bardzo udanym sezonie i udziale w turniejach finałowych Mistrzostw Polski.

Następnie rozpoczęła się oficjalna część ceremonii. Każdy otrzymał z rąk burmistrza okolicznościowy list gratulacyjny, oraz upominki od władz dzielnicy. Siatkarze podziękowali za zaproszenie i bardzo miłe spotkanie z Władzami Dzielnicy.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii ze spotkania: https://www.facebook.com/moswola/photos/pcb.4580394395352753/4580369718688554/

fot.Dzielnica Wola

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry