Aktualności

22.04.2009

Krzysztof Felczak z delegacją działaczy sportowych Warszawy w Nadrenii-Westfalii

Wiceprezes i jednoczesnie trener MOS Wola, Krzysztof Felczak wyjechał z grupą działaczy sportowych Warszawy do Nadrenii-Westfalii w ramach wymiany m.st. Warszawy i Szkolnego Związku Sportowego z organizacją Sportjugend NW.

  • Sportjugend to organizacja odpowiednik Szkolnego Związku Sportowego.
    Sportjugend to organizacja odpowiednik Szkolnego Związku Sportowego.

Wiceprezes i trener MOS Wola, Krzysztof Felczak wyjechał z grupą działaczy sportowych Warszawy do Nadrenii-Westfalii w ramach wymiany m.st. Warszawy i Szkolnego Związku Sportowego z organizacją sportu młodzieżowego Sportjugend NW.

Delegacja kilkunastu warszawskich działaczy sportowych omówi wymianę młodzieży obydwu krajów, zwiedzi obiekty sportowe w Zagłębiu Ruhry i Saary, zapozna się z systemem sportu młodzieżowego w Niemczech.

Przypomnijmy , że MOS Wola bierze udział w wymianie młodzieży z Sportjugend Nadrenii od kilkunastu lat. Grupy młodzieży niemieckiej przyjeżdżają do Polski, a nasza młodzież jeździ do Niemiec.

Również w tym roku , w ostatnich dniach czerwca 20- osobowa grupa dziewcząt i chłopców z MOS Wola pojedzie na tydzień  do Nadrenii - Westfalii, na zaproszenie zaprzyjaźnionego klubu SC DJK Everswinkel.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy