Aktualności

21.04.2009

Juniorki MOS Wola wyjeżdżają na turniej finałowy o mistrzostwo Polski.

Drużyna juniorek MOS Wola trenera Stanisława Lizińczyka od środy do niedzieli zagra w Mysłowicach w turnieju finałowym Mistrzostw Polski, wśród ośmiu najlepszych drużyn w kraju.

  • Zespół  juniorek MOS Wola
    Zespół juniorek MOS Wola

Drużyna juniorek MOS Wola trenera Stanisława Lizińczyka od środy do niedzieli zagra w Mysłowicach  w turnieju finałowym  Mistrzostw Polski, wśród ośmiu najlepszych drużyn w kraju.

Trener Stanisław Lizińczyk zabiera na turniej następujące zawodniczki:

1/ Cichocka  Karolina
2/ Dąbrowska  Katarzyna
3/ Draganiak  Magda
4/ Grzeszczak  Kamila
5/ Kobus Agnieszka
6/ Kowalewska Paulina
7/ Kunysz  Anna
8/ Lizińczyk  Małgorzata
9/ Pietrzyńska  Agnieszka
10/Przepiórka  Ola
11/Sarnecka Katarzyna
12/Wypychowska Marta


Przypomnijmy iż o złoty medal rywalizować będą zespoły: BKS Aluprof Bielsko-Biała, PTPS Piła, Wisla Kraków, Sparta Warszawa, Gedania Gdańsk, Pałac Bydgoszcz , MOS Wola Warszawa i oczywiście gospodynie turnieju drużyna MOSiR Mysłowice.


A oto jak przebiegać będą poszczególne dni turnieju:

22.04.2009r. (środa) hala ul. Bończyka 32
godz. 10:00
Aluprof Bielsko Biała – PTPS Piła
grupa Agodz. 12:30 Uroczyste otwarcie Turnieju
godz. 13:30
Wisła Kraków – MOSiR Mysłowice grupa A
godz. 16:00
Sparta Warszawa – MOS Wola Warszawa grupa B
godz. 18:00
Gedania Gdańsk – Pałac Bydgoszcz grupa B

23.04.2009r. (czwartek) hala ul. Bończyka 32

godz. 10:00
PTPS Piła – MOSiR Mysłowice grupa A
godz. 12:00
Aluprof Bielsko Biała – Wisła Kraków grupa A
godz. 16:00
MOS Wola Warszawa – Pałac Bydgoszcz grupa B
godz. 18:00
Sparta Warszawa – Gedania Gdańsk grupa B

24.04.2009r. (piątek) hala ul Bończyka 32
godz. 10:00
Gedania Gdańsk – MOS Wola Warszawa grupa B
godz. 12:00
Pałac Bydgoszcz – Sparta Warszawa grupa B
godz. 16:00 Wisła Kraków – PTPS Piła grupa A
godz. 18:00 MOSiR Mysłowice – Aluprof Bielsko Biała grupa A

25.04.2009r. (sobota) hala ul. Jasińskiego 2
godz. 10:00
3 miejsce z grupy A – 4 miejsce z grupy B
godz. 12:00
4 miejsce z grupy A – 3 miejsce z grupy B
25.04.2009r. (sobota) hala ul. Bończyka 32

godz. 10:00
2 miejsce z grupy A – 1 miejsce z grupy B
godz. 12:00
1 miejsce z grupy A – 2 miejsce z grupy B
godz. 18:00 Kabareton

26.04.2009r. (niedziela) hala ul. Jasińskiego 2
godz. 10:00 mecz
o VII miejsce
godz. 12:00
mecz o V miejsce
26.04.2009r. (niedziela) hala ul. Bończyka 32

godz. 11:00
mecz o III miejsce
godz. 13:00
mecz o I miejsce
godz. 14:30 zakończenie – wręczenie medali
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy