Dziewczęta i chłopcy z rocznika 96 startowali w turnieju o Puchar Prezesa UKS Plas

W weekend zespoły dziewcząt i chłopców z rocznika 96 startowały w turnieju czwórek o Puchar Prezesa UKS Plas Warszawa. Dziewczęta z MOS Wola zajęły 2. i 3. miejsce, chłopcy na 6. miejscu.

W weekend zespoły dziewcząt i chłopców z rocznika 96 startowały w turnieju czwórek o Puchar Prezesa UKS Plas Warszawa. Dziewczęta z MOS Wola zajęły 2. i 3. miejsce, chłopcy 6. miejsce.

W dniach 18-19 kwietnia odbył się II Otwarty Turniej o Puchar Prezesa UKS „Plas” w Czwórkach Siatkarskich dla rocznika 1996. W sobotę grali chłopcy a w niedzielę dziewczęta.

W niedzielę 19.04.2009r dziewczęta z rocznika 96’ wzięły udział w II Otwartym Turnieju o Puchar Prezesa UKS „PLAS” w „Czwórkach siatkarskich”. W turnieju wzięło udział 11 zespołów podzielonych na 3 grupy. Nasz klub reprezentowały dwie czwórki. Obie zagrały bardzo dobre zawody. Najpierw odniosły komplet zwycięstw w grupie by następnie w grupie finałowej odnieść po 3 zwycięstwa i po dwie porażki. Pozwoliło to na zajęcie miejsc II i III w końcowej klasyfikacji. Na szczególne słowa uznania zasłużył zespół MOS I, który zajął 2 miejsce pomimo nieobecności dwóch podstawowych zawodniczek.

II miejsce zajął MOS Wola I:

Misiak Beata, Prus Zuzanna, Nadowska Małgosia, Brudnicka Kasia i Kurpiewska Natalka. Trener Wójcik Artur.

III miejsce zajął zespół MOS Wola II w składzie:

Cięszczyk Sandra, Drzewiecka Luiza, Jastrzębska Paulina, Szustak Małgosia, Malarowska Anita. Trener Maruszkin Krzysztof.

12. UKS Plas III

Chłopcy zagrali w eksperymentalnym składzie, ponieważ Kuba Brudziński i Daniel Gałęzowski, którzy grali ostatnio w pierwszej drużynie, wystąpili tym razem w barwach swojej szkoły - Szkoły Podstawowej nr 26.

W wyniku tego klub MOS Wola wystawił tylko jedną drużynę, złożoną z zawodników pierwszego i drugiego składu.

Byli to: Piotr Górski, Michał Włostowski, Maks Szatecki, Piotr Fedorczyk, Alek Gardziński, Kuba Mroczek (Trener Paweł Wasilewski).

W fazie grupowej czwórka MOS Wola wygrała wszystkie 3 mecze i awansowała z pierwszego miejsca do fazy finałowej. Niestety w tej fazie nie było już tak dobrze i ostatecznie chłopcy zajęli 6 miejsce.

Turniej był bardzo dobrze zorganizowany. Drużyny z trzech pierwszych miejsc otrzymały medale i puchary, a wszyscy uczestnicy turnieju - słodycze.

Informacja i foto własne: Renata Gardzińska