Aktualności

16.04.2009

Czterech kadetów z MOS Wola w reprezentacji Mazowsza na OOM.

Trener Metra Warszawa , Mirosław Sroka, który prowadzi kadrę Mazowsza chłopców na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży 2009, powołał do reprezentacji województwa czterech kadetów z MOS-u Wola. Drużyna Mazowsza jedzie na półfinały OOM do Skarżyska Kam.

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
    Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Trener Metra Warszawa , Mirosław Sroka, który prowadzi kadrę Mazowsza chłopców na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży 2009, powołał  do reprezentacji województwa czterech kadetów z MOS-u Wola. Drużyna Mazowsza jedzie na półfinały OOM do Skarżyska Kam., które odbędą się od piątku do niedzieli.

Powołanie do reprezentacji Mazowsza otrzymali następujący zawodnicy MOS Wola:

Michał Michalak,
Mateusz Gluz,
Tomasz Urbański,
Przemysław Smoliński

W turnieju  półfinałowym uczestniczy 16 reprezentacji wszystkich województw, podzielonych na cztery grupy eliminacyjne.

Do turnieju finałowego Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży ( 29 kwietnia - 3 maja) awansuje 8 najlepszych drużyn.

GRUPA A                       GRUPA B
  1. Śląskie                    1
. Mazowieckie
  2. Lubuskie                   2. Podkarpackie
  3. Warmińsko–Mazurskie    3. Dolnośląskie
  4. Świętokrzyskie             4. Lubelskie

  GRUPA C                       GRUPA D
  1. Małopolskie                1. Łódzkie
  2. Kujawsko-Pomorskie     2. Wielkopolskie
  3. Opolskie                   3. Pomorskie
  4. Podlaskie                  4. Zachodniopomorskie

Terminarz zawodów  półfinałowych:

Piątek 17.04.2009
10:00 Hala MCSIR  Mazowieckie - Lubelskie
      Hala ZSP    Łódzkie - Zachodniopomorskie
12:00 Hala MCSIR  Podkarpackie - Dolnośląskie
      Hala ZSP    Wielkopolskie - Pomorskie
15:00 Uroczyste otwarcie zawodów
16:30 Hala MCSIR  Śląskie - Świętokrzyskie
      Hala ZSP    Małopolskie - Podlaskie
18:30 Hala MCSIR  Lubuskie - Warmińsko-Mazurskie
      Hala ZSP    Kujawsko-Pomorskie - Opolskie

Sobota 18.04.2009
10:00 Hala MCSIR  Lubelskie - Dolnośląskie
      Hala ZSP    Zachodniopomorskie - Pomorskie
12:00 Hala MCSIR  Mazowieckie - Podkarpackie
      Hala ZSP    Łódzkie - Wielkopolskie
15:30 Hala MCSIR  Świętokrzyskie - Warmińsko-Mazurskie
      Hala ZSP    Podlaskie - Opolskie
17:30 Hala MCSIR  Śląskie - Lubuskie
      Hala ZSP    Małopolskie - Kujawsko-Pomorskie

Niedziela 19.04.2009
10:00 Hala MCSIR  Podkarpackie - Lubelskie
      Hala ZSP    Wielkopolskie - Zachodniopomorskie
12:00 Hala MCSIR  Mazowieckie - Dolnośląskie
      Hala ZSP    Łódzkie - Pomorskie
14:00 Hala MCSIR  Lubuskie - Świętokrzyskie
      Hala ZSP    Kujawsko-Pomorskie - Podlaskie
16:00 Hala MCSIR  Śląskie - Warmińsko-Mazurskie
      Hala ZSP    Małopolskie - Opolskie


Inf .własna i strona strefa siatkówki
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy