Aktualności

07.04.2009

Drugi zespół kadetów MOS Wola na piątym miejscu w Mistrzostwach Mazowsza.

Drugi zespół kadetów MOS Wola (rocz. 1993-94) trenera Krzysztofa Gałeckiego z powodzeniem grał w I lidze mazowieckiej, po awansie z II ligi. Nasza drużyna pokonała Metro II W-wa 1:3 i 3:0 oraz MKS MDK W-wa 3:2 i 3:2 i ostatecznie zajęła 5.m-ce na Mazowszu

  • Kadeci MOS Wola II zespół z trenerem Krzysztofem Gałeckim
    Kadeci MOS Wola II zespół z trenerem Krzysztofem Gałeckim

Drugi zespół kadetów MOS Wola ( w większości rocz. 1993-94) trenera Krzysztofa Gałeckiego z powodzeniem grał w I lidze mazowieckiej, po awansie z II ligi.

Nasza drużyna pokonała Metro II W-wa 1:3 i 3:0 oraz MKS MDK W-wa 3:2 i 3:2 .
Ostatecznie  drużyna  MOS Wola II zajęła 5.m-ce na Mazowszu.

Gratulacje dla naszego młodszego zespołu kadetów.

Skład MOS Wola : Paszak, Franczak, Wasiucionek, Chiniewicz, Dmowski, Szumski, Dukata, Zwieb,Seńczuk, Miazga, Zackiewicz, Lesisz, Stachowiak.

Jak podsumował trener Krzysztof Gałecki wszyscy chłopcy zagrali bardzo dobrze i dzięki temu udało się wygrać trudne , decydujące mecze. Tymi grami zakończyliśmy rozgrywki na Mazowszu, przegrywając jedynie z I zespołem Czarnych Radom rywalizację o awans do pierwszej czwórki w województwie.
- Chciałbym podziękować wszystkim zawodnikom za wytrwałość , również wszystkim tym,którzy bralli udział w treningach i byli ważni dla drużyny - zakończył trener Gałecki.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy