Gramy jutro w finale Mistrzostw Polski Młodzików

Emocje od samego początku w pierwszym półfinałowym meczu na finiszu Mistrzostw Polski Młodzików w Będzinie. Naprzeciw siebie stanęły zespoły Trefla Gdańsk i MOS WOLA Warszawa. To nie tylko rywalizacja na parkiecie ale również rywalizacja charakteru i odporności. Dzisiejszą rywalizację siatkarsko – osobowościową wygrywa nasz zespół Młodzików MOS WOLA Warszawa. Grali sercem i głową , pokazali swoje umiejętności i intelekt. Tak się dąży do sukcesu!!! Brawo Młodzicy!!!!

Nasz zespół wobec silnej zagrywki rywali pokazał opanowanie i spokój, skrzętnie odrabiając różnicę punktową w pierwszym secie. Siatkarze Trefla zatrzymują nasz atak kilkakrotnie i ponownie rywal oddala się na 3 punkty. Pierwszą partię pomimo walki oddajemy przeciwnikom ulegając do 21., ale jak się okazuje to przedsmak tego co zgotowali podopieczni trenera Włocha.

Druga odsłona to fantastyczna seria zagrywek w wykonaniu Wojciecha Pawlaka , który sprawił Gdańszczanom nie lada problem (0-6) już od początku seta. Uważna gra naszych zawodników owocowała wzrastającą przewagą MOSu, Aleksander Nowik złapał swój rytm na siatce punktując w ataku i w bloku. Set 10-25 dla Mosowiaków, a  o zwycięstwie rozstrzygał tie break. W decydującą partię lepiej weszli Młodzicy MOS WOLA wypracowując przewagę nawet 5 punktową (3-8) . Jednak przy tych dwóch utytułowanych klubach sportowych nie mogło być mowy o uległości któregokolwiek z nich. Trefl walczył do końca punkt za punkt odrabiając powoli tą różnicę.  Z zawodnikami na parkiecie grają kibice obydwu zespołów. W końcówce tie breaka przy stanie (13-14)  passę punktową rywali przerywa trener Młodzików z Warszawy - Damian Włoch biorąc czas dla swojego zespołu. Gra na wytrzymałość do końca tie breaka. Zdobycie 15 punktu wieńczy przygodę tego meczu i otwiera kolejny rozdział ...ale o tym jutro w samo południe, gdzie jak się okazuje zagramy w finałowym meczu o złoto Mistrzostw Polski z Dunajec Nowy Sącz.

Dla naszych Młodzików to podwójna motywacja, bo muszą sobie coś jeszcze udowodnić. Dzisiaj serdecznie dziękujemy zawodnikom oraz sztabowi szkoleniowemu. Kibice jak zwykle jesteście siódmy zawodnikiem parkietu!!!