Aktualności

05.04.2009

Młody, drugi zespół siatkarzy MOS Wola na drugim miejscu w turnieju o awans do II ligi

Druga , młoda drużyna siatkarzy MOS Wola wygrała 3:0 z Bielawianką Bielawa i zajęła 2.miejsce w turnieju o awans do II ligi w Bydgoszczy. Zajmując 2. miejsce w turnieju nasi siatkarze uzyskali prawo do gry w barażach o II ligę, pod warunkiem ...

  • Dugi zespół siatkarzy MOS Wola
    Dugi zespół siatkarzy MOS Wola

Druga , młoda drużyna siatkarzy MOS Wola wygrała 3:0 z Bielawianką Bielawa i zajęła 2.miejsce w turnieju o awans do II ligi w Bydgoszczy.
Zajmując 2. miejsce w turnieju  nasi siatkarze uzyskali prawo do gry w barażach o II ligę, pod warunkiem ...że pierwszy zespół siatkarzy MOS Wola awansuje do pierwszej ligi.

MOS Wola II Warszawa - Bielawianka Bielawa 3:0 (25:22)(25:17)(25:19)

MOS Wola II : Biernat, Nassalski, Behr Maciej, Grygorczyk, Dziubański, Guła, Guz (libero) oraz Linka, Trzciński, Skiepko, Smoliński.

W ostatnim swoim meczu na Turnieju o II ligę w Bydgoszczy trener Krzysztof Felczak wystawił do gry już najlepszą szóstkę, jaką miał do dyspozycji w czasie tego turnieju.

Zespół MOS Wola II Warszawa, składający się z juniorów i kadetów ,  mógł wywalczyć drugie miejsce w turnieju, po wygraniu w ostatnim meczu 3:0 lub 3:1.

I nasz zespół zagrał bardzo dobre spotkanie , wygrywając 3:0. Nasi siatkarze bardzo walczyli, pokazali dobrą grę i zajęli drugie miejsce w turnieju, które premiowane jest meczami barażowymi o II ligę  z przedostatnimi zespołami  w tegorocznym sezonie II ligi.

Wyniki końcowe turnieju  finałowego o wejście do II ligi w Bydgoszczy:

miejsce drużyna mecze punkty sety
1 BKS Chemik Bydgoszcz 3 6 9:2
2 UMKS MOS Wola II Warszawa 3 4 5:6
3 MKS Wisłok Strzyżów 3 4 5:8
4 KS Bielawianka Bielawa 3 4 4:7


Oczywiście MOS Wola II może awansować do II ligi tylko w przypadku awansu pierwszej druzyny MOS Wola do pierwszej ligi.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy