Aktualności

24.03.2009

W sobotę i w niedzielę siatkarze MOS Wola zagrają w finale play-off z Augustowem.

W najbliższy weekend w hali MOS przy ul. Rogalińskiej pierwsza drużyna siatkarzy MOS Wola zagra decydujące mecze fazy play-off w II lidze mężczyzn z Ślepskiem Augustów. Zwycięzca rywalizacji do 3 zwycięstw uzyska prawo gry w turnieju o awans do I ligi.

  • Oczekujemy, że na najwazniejsze mecze w sezonie przybędzie komplet publiczności
    Oczekujemy, że na najwazniejsze mecze w sezonie przybędzie komplet publiczności


W najbliższy weekend w hali MOS przy ul. Rogalińskiej  pierwsza drużyna siatkarzy MOS Wola zagra decydujące mecze fazy play-off w II lidze mężczyzn z Ślepskiem Augustów. Zwycięzca rywalizacji do 3 zwycięstw uzyska prawo gry w turnieju o awans do I ligi. 


Bardzo ciekawie będzie w najbliszą sobotę i niedzielę w hali MOS Wola przy ulicy Rogalińskiej. Dwa najlepsze zespoły trzeciej grupy  II ligi mężczyzn spotkaja się w rywalizacji o pierwsze miejsce i prawo gry w turnieju finałowym o awans do pierwszej ligi.

Jak podaje strona Ślepska, na mecz przyjedzie autokar kibiców z Augustowa.

Ze względu na duże zainteresowanie decydującymi meczami, radzimy naszym kibicom, aby wcześniej zaopatrzyli się w zaproszenia na mecze, bo może zabraknąć !

Program gier:

SOBOTA , godz.18,00  MOS Wola Warszawa - Ślepsk Augustów
NIEDZIELA , godz. 13,00  MOS Wola Warszawa - Ślepsk Augustów

Przypomnijmy, że rywalizacja w fazie play-off toczy się do trzech wygranych spotkań . Pierwsze dwa mecze odbywają się w hali zespołu, który zajął wyższe miejsce w tabeli rundy zasadniczej, czyli w hali MOS-u Wola.
Nastepnie rywalizacja przenosi się do hali zespołu gości. W przypadku remisu w meczach 2:2, piąty i zarazem ostatni mecz odbywa się w hali zespołu, który zajął wyższe miejsce.


PRZYJDŹ w sobotę na godz. 18,00 oraz w niedzielę na godz. 13,00  i wspomóż dopingiem naszych siatkarzy,w rywalizacji z  Augustowem oraz wygraj pamiątkę klubową.

Wstęp na mecze w II lidze mężczyzn jest bezpłatny , a wszyscy członkowie naszego klubu, którzy przyjdą na mecz , mają szansę wylosowania pamiątek klubowych.

ZASADY KONKURSU:

Wszyscy, którzy chcą zobaczyć mecz naszych siatkarzy grających w II lidze mogą otrzymać ZAPROSZENIE na mecze , zawierające KUPON KONKURSOWY.

Zaproszenia wydają trenerzy wszystkich grup treningowych MOS Wola oraz panie w sekretariacie Ośrodka.

Osoba, która przyjdzie na mecz, powinna wrzucić do specjalnej urny swój kupon konkursowy, na którym należy wpisać imię i nazwisko.

W czasie meczu o mistrzostwo II ligi mężczyzn odbędą się losowania pamiątek klubowych. Osoba, której kupon konkursowy został wylosowany musi OSOBIŚCIE odebrać nagrodę w czasie meczu. Nikt inny nie może odebrać nagrody za osobę nieobecną na meczu. W czasie meczu jedna osoba może tylko raz brać udział w losowaniu nagród ( jedna osoba nie może wrzucić kilku kuponów konkursowych). W przypadku powtórnego wylosowania kuponu z nazwiskiem tej samej osoby, druga nagroda , w czasie tego samego meczu, nie będzie wydana. Jeśli kibic drużyny MOS Wola Warszawa przyszedł na mecz z osobą towarzyszącą , to ta osoba może także uczestniczyć w losowaniu, wrzucając swój kupon do urny.

W czasie meczów  MOS Wola Warszawa -  Ślepsk Augustów będą do wylosowania:

SZALIKI KLUBOWE MOS WOLA
PROPORCZYKI MOS WOLA
koszulki T-Shirt MOS Wola
breloczki z logo klubowym MOS Wola
nalepki samoprzylepne z logo MOS Wola

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy