Juniorki MOS Wola rozpoczęły od zwycięstwa 3:0 z Tomaszowem.

Juniorki MOS Wola pokonały 3:0 Dargfil Tomaszów Maz. w pierwszym meczu turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski rozgrywanego w Bielsko-Białej. Zespół gospodarzy, Aluprof Bielsko Biała wygrał także 3:0 z Calisią Kalisz.

MOS Wola Warszawa - Dargfil Tomaszów Mazowiecki 3:0 (25:17)(25:22)(25:8)

Udanie rozpoczęły swój występ na Półfinałach Mistrzostw Polski juniorki MOSu Wola. Podopieczne trenera Stanisława Lizińczyka, na początek turnieju pokonały zespół Dargfil Tomaszów Mazowiecki 3:0.
Nasze juniorki w pierwszym secie grały bardzo nerwowo, ale przez całą partię utrzymywały paropunktowe prowadzenie. W drugim secie przeciwniczki nawiązały walkę z naszym zespołem, ale pewna i spokojna końcówka pozwoliła nam ostatecznie wygrać tę partię. Trzeci set to całkowita dominacja naszych siatkarek. Przy wyniku 8:5 dla zespołu z Warszawy na zagrywkę weszła nasza rozgrywająca Aleksandra Przepiórka i popisała się doskonałymi zagrywkami aż do stanu 18:5. W bardzo dobrej dyspozycji była dziś atakująca Kamila Grzeszczak, kończąc pewnie piłki z prawego skrzydła.

W drugim meczu pierwszego dnia turnieju BKS Aluprof Bielko-Biała pokonał 3:0 (23,19,23) Calisię Kalisz.